Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się szuka dziewczyny kiedy ma się 20 lat i nie jest się przebojową osobą? Jestem dosyć nieśmiały co nie sprzyja tworzeniu relacji z ludźmi. Z wyglądu jestem średni, ani brzydki ani ładny. Niestety nie mam żadnych znajomych, więc poznanie przez kogoś innego odpada. Pierwsze co mi przyszło do głowy to Tinder, ale tutaj z kolei czytam, że nie warto bo same oszustki i materialistki. Na jakimś forum przeczytałem, że można podchodzić do nieznajomych dziewczyn na ulicy i zapraszać na kawę. Cóż, z moją pewnością siebie to też odpada, na samą myśl o tym mam ochotę zapaść się pod ziemię. Innych pomysłów nie mam. Studiuję zaocznie i pracuję, ale w typowo męskich środowiskach (a i tak nie umiem sobie nawet znaleźć kolegów nawet w pracy). Zainteresowania podobnie, mam, ale nie są one "społeczne" (np. składam modele samochodów).
Chciałbym znaleźć normalną dziewczynę, a nie pustą laskę, która chce tylko pieniędzy i wyglądu. Wierzę, że są takie tylko nie wiem jak i gdzie taką poznać.
#rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63615756dbaf114ed5dbc92d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
FrasobliwaKaryna: Potrzebne ci środowisko w którym byś mógł kogoś poznać. Skoro nie masz znajomych, którzy mieliby swoich znajomych, to musisz sam szukać takich środowisk. Względnie bogatym w młodzież środowiskami są różnego rodzaju organizacje typu harcerstwo, duszpasterstwa akademickie, koła zainteresowań. Serio warto tam się zakręcić, chociaż mam świadomość, że ciężko się do tego zmusić. Sam mam podobny problem.
---

Zaakceptował: karmelkowa