Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczelo się od problemów z koncentracją i pamięcią od czasu dyżurów on-call z podejmowaniem szybkich decyzji nt hotfixów, które mialy bezpośredni wplyw na działanie aplikacji na której opierał sie biznes klientów,
Teraz dochodzi coś w rodzaju PTSD jak tylko słysze powiadomienie w komórce lub ktoś dzwoni, miliony myśli.
Pół niedzieli myśleniu co sie znów jutro #!$%@? jak za czasów kartkówki z matmy w gimnazjum na poniedziałek xd
Niektórzy mówią, że wystarczy spiąć dupe, przecież kiedyś się ten projekt skończy, ja mam wrażenie ze im bardziej spinam tym jest jeszcze gorzej,

#pracait #programista15k #chcesiewygadac

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63614872dbaf114ed5dbc65d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli sam widzisz u siebie zagrozenie PTSD reaguj. Ja tego nie zrobilem, siedzialem do 4am, o 6am karetka scisk serca, trzesiawka i trudnosci w oddychaniu. Myslalem ze mam zawal ale nie, to byl atak paniki. Ja bym uciekal, zadaj sobie pytanie a) czy znajdziesz inna prace i na ile masz poduszke finansowa. Nie martw sie jesli nie masz nic nagranego, w tym stanie moze ci sie nie udac. Daj znac
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja miałem on-calle wg grafiku i tolerowałem to bardzo źle, miałem koszmary, budziłem się co godzinę bo wydawało mi się, że ktoś dzwoni. Jak jechałem gdzieś w weekend dalej to komputer w bagażniku.

Może da się to zrobić sensownie, że dużury dotyczą tylko poważnych sytuacji w systemie który znasz, ale u mnie było kilka aplikacji na raz.
Nigdy więcej tego gówna, to czy są dyżury jest moim pierwszym pytaniem jeśli