Wpis z mikrobloga

@Krupier: Jakiś czas temu widziałem ten wątek. Potem już miałem go na czarnej, więc nie. Ale no grubo, chory typ. Już gdzieś kiedyś pisałem, obym nigdy nie spotkał na mieście takiego chorego osobnika.
  • Odpowiedz
dawno nie widziałem, by ktoś się tak ośmieszył jak ty, a na tym portalu to spory wyczyn XD


@Vigonath: Zawsze jest plebs, który niczego nie rozumie i dupka was piecze gdy ktoś mądrzejszy się z wami nie zgadza i wasz merytorycznie orze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu widziałem ten wątek. Potem już miałem go na czarnej, więc nie. Ale no grubo, chory typ. Już gdzieś kiedyś pisałem, obym nigdy nie spotkał na mieście takiego chorego osobnika.


@piwakk: Nie musisz uciekać. Inteligencją się nie zaraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakiś czas temu widziałem ten wątek. Potem już miałem go na czarnej, więc nie. Ale no grubo, chory typ. Już gdzieś kiedyś pisałem, obym nigdy nie spotkał na mieście takiego chorego osobnika.

@piwakk:

Też go mam na czarno, ale wypok jest tak świetnie zrobiony, że jak ktoś zablokowany gdzieś o mnie wspomni to i tak pojawia mi się to w "mój wykop". XD
  • Odpowiedz
@Krupier: A to ja tego nie przeglądam, więc nie wiem :) Ale czasami z ciekawości w wątku patrzę co napisał jak widzę tego pajaca i się za głowę łapię jak można być tak głupim xd
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: A jaka w tyl brawura była? Tylko taka że gosc chciał pojechac szybciej choc nie miał pojęcia ze taki manewr w takim aucie wymaga lepszego opanowania auta.

Kierowca był dzbanem i Przecież ja go nie bronię. Śmieje sie tylko z waszych tekstów jakby on zrobił niewiadomo co i to świadomie.

Jeszcze tylko zauważę jesli jakby ty wsiadł do takiego auta i chciał wcisnąć gaz do dechy to nie jest to
  • Odpowiedz
A jaka w tyl brawura była? Tylko taka że gosc chciał pojechac szybciej choc nie miał pojęcia ze taki manewr w takim aucie wymaga lepszego opanowania auta.


@cwlmod: dokładnie to jest brawura xD znasz definicje tego słowa?
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: O twojej zwichrowane definicji. Mocne przyspieszenie autem połączone ze zmiana pasa nie jest brawurowe xD

To ze ciebie noga boli jak dasz 10% gazu to twój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: dobrze, czym wg ciebie jest brawura? Co musiałby zrobić kierowca abyś nazwał jego zachowanie brawurowym?
Bo tu widzimy gościa który nie umie prowadzić samochodu w sposób który próbuje, #!$%@? na przepisy, #!$%@? na warunki pogodowe, #!$%@? na innych uczestników ruchu. Nie wiem czy istnieje lepszy przykład brawurowej jazdy niż ten na filmiku.

To ze ciebie noga boli jak dasz 10% gazu to twój problem


@cwlmod: o czym ty #!$%@?
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: No właśnie nie wiesz o co chodzi dlatego wydaje ci się że on zrobił nie wiadomo co xD

Żadne przepisy nie zabraniają zmiany pasa ani przyspieszania. Jak już to podpada ta sytuacji po brak kontroli nad autem ale o tym sie gosc przekonał dopiero jak juz zaliczył dzwona.

Nie jeździłeś takim autem to po prostu nie wiesz jak sie prowadzi 500 konny samochod. Dzban na nagraniu też tego nie wiedział
  • Odpowiedz
Nie jeździłeś takim autem to po prostu nie wiesz jak sie prowadzi 500 konny samochod


@cwlmod: co to ma do rzeczy? XD

Przykładem brawury jest No slalom miedzy autami na 3 pasmowej drodze i wbicie sie w tyłek auta stojącego na prawym pasie bo dzban nie upewnił sie ze pas jest wolny


@cwlmod: idąc twoim tokiem rozumowania to w podanym przez ciebie przykładzie nie było brawury tylko typ który nie
  • Odpowiedz
co to ma do rzeczy? XD


@zmasowanyatak: No i jak ty chcesz dyskutować jak jesteś słabym kierowcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

idąc twoim tokiem rozumowania to w podanym przez ciebie przykładzie nie było brawury tylko typ który nie umie manewru slalomu między samochodami xD


Zmiana pasa bez upewnienia się o niewymuszenia pierwszeństwa to jest dla ciebie jazda zgodnie z przepisami? Gdzie ty masz rozum i godność mireczku?
  • Odpowiedz