Wpis z mikrobloga

Miejmy nadzieję, że ubezpieczyciel zobaczy ten film i odmówi wypłaty odszkodowania z AC (o ile jest) bo są do tego mocne podstawy. I ten łoś zapłaci z własnej kieszeni za naprawę


@klepie-biede: myślisz, że to mogło być podstawą dlaczego nagrywający zmienił swój plan dnia i zjechał na bok? Oczekiwanie na policję, ewentualne późniejsze ciąganie po sądach jako świadek, nie każdy by się zatrzymał widząc, że jest więcej osób chętnych do udzielenia
Pobierz europa - > Miejmy nadzieję, że ubezpieczyciel zobaczy ten film i odmówi wypłaty odszk...
źródło: comment_16673235167V05IzWW3Pytg5sJBR9ivk.jpg
myślisz że mogło być podstawą dlaczego nagrywający zmienił swój plan dnia i zjechał na bok? Oczekiwanie na policję, ewentualne późniejsze ciąganie po sądach jako świadek, nie każdy by się zatrzymał widząc że jest więcej osób chętnych do udzielenia pomocy (np. pan z plecakiem)


@europa: nie wiem po co mnie wołasz i nie rozumiem co napisałeś
Jak dla mnie kara 5k za ten występek zdecydowanie za mała, sprawa powinna być skierowana do
@klepie-biede: przecież nawet zacytowałem to do czego się odniosłem więc nie wiem czego nie rozumiesz. Ci co tak piszą albo trollują albo są takimi dzbanami jak ten z Corvetty albo z pomarańczowego BMW i to tylko kwestia czasu aż następny filmik będzie z ich udziałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Miejmy nadzieję, że ubezpieczyciel zobaczy ten film i odmówi wypłaty odszkodowania z AC (o ile jest) bo są do tego mocne podstawy. I ten łoś zapłaci z własnej kieszeni za naprawę.

@klepie-biede: to przez zazdrość?


@beerman: nie, bardziej po to żeby eliminować patologię drogową - ja też chcę się czuć na ulicach bezpiecznie. 5k PLN go niczego nie nauczy, ale jakby ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania i gosc musiał wziąć 100%