Wpis z mikrobloga

@cwlmod: https://mojafirma.infor.pl/moto/prawo-na-drodze/manewry/755006,Jak-sie-zachowac-gdy-dwa-pasy-ruchu-przechodza-w-jeden.html zapraszam do lektury, nie mam pewności czy złamał prawo - raczej nie jechał 50 km/h (zakładam, że takie tam jest ograniczenie bo zaraz po złączeniu pasów jest sygnalizacja świetlna). Widać, że jechał znacznie szybciej niż pozostali uczestnicy ruchu co już stanowi pogwałcenie przepisów i nie powinno się tego bronić.

Dokładnie tak pamiętam naukę jazdy i egaminy - śmiało mordo jak zmieniasz pas to pełna #!$%@? ogień lokomotywa i wcinasz
  • Odpowiedz
@dedektywostrowski: Potwierdzam, to jest największy przygłup tego portalu. W jego chorym mniemaniu, to jeździ lepiej od kubicy połączonego z hołowczycem. Naprawdę szkoda czasu na jakąś rozmowę z nim.
  • Odpowiedz
@Krupier: "Krótko mówiąc - z naprawdę beznadziejnym kierowcą (spowodował kolizję i sam się tym tu chwalił nawet xd)"

A najlepsze jest to, jak opisuje siebie xDD
  • Odpowiedz
po co się kłócisz z tym przygłupem, już pod którymś postem z kolei o bandytach drogowych wypisuje jakieś gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dedektywostrowski: Dziękuję za słowa pochwałą. Piekąca dupka dzbana zawsze oznacza, że głupi nie rozumie inteligenta ;)
  • Odpowiedz
Widać, że jechał znacznie szybciej niż pozostali uczestnicy ruchu co już stanowi pogwałcenie przepisów i nie powinno się tego bronić.


@kochamschabowe: Nie xD

Dokładnie tak pamiętam naukę jazdy i egaminy - śmiało mordo jak zmieniasz pas to pełna #!$%@? ogień lokomotywa i wcinasz się tuż przed innego kierującego


Na egzaminie to sprawdzają czy potrafi sprawnie ruszyć bez zgaszenia silnika. Jeśli dla ciebie dodanie gazu i normalne wjechanie przezd inny pojazd jest
  • Odpowiedz
jakby co to wrzucam żebyś miał obraz z kim rozmawiasz. Krótko mówiąc - z naprawdę beznadziejnym kierowcą (spowodował kolizję i sam się tym tu chwalił nawet xd) i człowiekiem, który nie zna podstawowych wręcz przepisów. Gość już tu jest dość znany i zawsze z niego beka jest. :D


@Krupier: Dziękuję za referencje. Bardzo się ciesze, że ludzie z małym skillem i bez znajomości przepisów reagują na moje wpisy. Trolling mam we
  • Odpowiedz
Potwierdzam, to jest największy przygłup tego portalu. W jego chorym mniemaniu, to jeździ lepiej od kubicy połączonego z hołowczycem. Naprawdę szkoda czasu na jakąś rozmowę z nim.


@piwakk: dzięki za przypomnienie, że zapomniałem dopisać kolejnej miernoty drogowej to mojej listy chwały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piwakk:

A najlepsze jest to, jak opisuje siebie xDD


Ale na swój sposób pocieszny jest. Dobrze się czyta jak w każdym praktycznie wątku kompromituje się swoim brakiem wiedzy i umiejętności. I cały czas to ciągnie. To musi być jakaś forma masochizmu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz