Wpis z mikrobloga

Dzisiaj:
90km DK i potem A2, S2, S8 łącznie 100km.
Po PIĘĆDZIESIĄTYM samochodzie z przeciwmgielnymi tylnymi włączonymi przy widoczności spokojnie 300m przestałem liczyć. Kur*a, połowa kierowców w tym kraju nie powinna dostawać narzędzia zbrodni jakim jest samochód.

Haha, święta, niedzielni kierowcy. Taki typ to jeździ Kościół>cmentarz>dom po swoim powiecie. Na trasach mamy tych wszystkich mistrzów kierownicy co na suchym i przy dobrej widoczności walą lewym na zderzak. Jak pada deszcze, to prawko jest tylko na suche i jedziemy 50% rozsądnej prędkości. Mgła: ch*j zapłacone za te światła i włączam.

Weź ucieknij na weekend do lasu i wracasz wypoczęty i już wk*rwiony xD

#motoryzacja #polskiedrogi #polska #oswiadczenie
zdrajczyciel - Dzisiaj:
90km DK i potem A2, S2, S8 łącznie 100km. 
Po PIĘĆDZIESIĄTY...

źródło: comment_1667314377XOuaOOAOZrkYzHBOhzvHxP.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Typie- widać, że mało jeździsz jak denerwują cię tylne światła w dzień na bezpiecznych dwupasmowych drogach. W dodatku 100 km- Co to kurła jest za dystans, chyba że zapomniałeś jednego zera i miało być 1000 km? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: Do listy możesz dopisać tych co to mają super nowoczesne fury bo mają LEDy i dlatego jeżdżą na nich cały rok i nie ważne że jest mgła że leje deszcz lub śnieżyca ale jest dzień to on na ledach!

@c43amg o co Ci z tymi LEDami chodzi? Mam sobie zmienić auto bo Tobie się LEDy nie podobają?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: o nie, ktoś miał do przejechania dłuższy kawałek i nie spieszylo mu się, więc sobie jechał wolniej przy gorsysch warunkach.
Ja tam szanuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: czego nie rozumie? Boli cie, że ktoś zwolnił jak się zrobiło mokro. No ja się cieszę, że mało jest frustratów i ludzie wola jechać 70-80 i czuć się pewnie niż 90 i się stresować. W tej drugiej opcji łatwiej o tragedię
  • Odpowiedz