Wpis z mikrobloga

tez tak macie? czy to juz jest zwiazane z boomerskim wiekiem ale zadna gra nie daje mi frajdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) suuper mam nowego kompa wiec moge pograc w co chece (za dzieciaka ani nie bylo kasy na kompa ani na gry)
- cityskylines, zawsze chcialem budowac miasta... zainstalowalem, troche popatrzylem i jednak nie...
-red dead redemption 2... pare godzin, troche sie znuzylo
-cyberpunk - nie wciagnelo
-eurotrack simulator 2 - no fajnie, ale wole jezdzic prawdziwym autem
- battlefield 5 - nie ma szans bo dzieciaki cwicza w to codziennie i nie umiem grac, ciagle gine
- far cry 5 - fajne, ale tez sie nudzi - ciagle to samo
itd. w co gracie?

#grypc #rozrywka #gry
  • 39
Również polecam Assassin's Creed Valhalla lub Odyssey. To są jedyne dwie gry, które mnie wciągneły (a nawet oglądam każdą cut scenkę). Mam bardzo rozwaloną koncentrację przez social media i każdą grę zawsze chciałem "skończyć" jak najszybciej - być najlepszym, najmocniejszym lub dotrzeć do napisów końcowych. Teraz cieszę się światem gry, zwiedzam i nie mam potrzeby zakończenia tego jak najszybciej.
@Noami: Też tak miałem, ale po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że do danej produkcji potrzebuję danego otoczenia.
Gry multiplayer (LOL, PUBG) gram tylko z kumplami, psychicznie nie wytrzymuję grania solo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gry oparte na symulacji lub grindzie, (ATS, ETS 2, ANNO, NW) traktuje jak podkładkę do słuchania muzyki, podcastów czy audiobooków.
Natomiast do gier AAA (Wiedźmin 3, AC, GoW, RDR 2, FC 3-6,
@Noami: Nie chcę Cię fotelowo diagnozować, ale uzależnienie od bodźców i #!$%@? dopamina sprawiają, że ciężko się zainwestować w dłuższą gierkę/wolniejszą rozgrywkę. Wiem bo sam tak miałem, jak zresztą chyba większość millenialsów.

Podobnie jak u @Raciatek wyżej, u mnie też pomogło przeniesienie się na kanapę i podpięcie pada. Dodatkowo też pozwiedzanie różnych indiasów - Hollow Knight, Hades, Spelunky dla resetu po robocie i popykania zręcznościowo, Cloudpunk do spokojnej medytacji, Immortality, Dreamfall