Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam:
- 32 lata
- dobrą sytuację materialną (posiadam nieruchomości i nowy samochód ale o tym nie mówię, bo o tym dziewczyny poza autem nie wiedzą)
- z charakteru luźny
- wygląd 8,5/10 i to nie oceniony przez rodziców (jestem przystojny, ale twarz mam bardzo młodą, temu tak)
- programista
- skończyłem studia
- mieszkam z rodzicami (co prawda duży dom i często rodziców nie ma w domu ale mieszkać mieszkam)

Najczęstsze wymówki:
- mam chłopaka, możemy być tylko znajomymi
- daleka odległość między nami
- wolałabym nie
- teraz nie mogę
- duża różnica wieku
- po 10 minutach gadki może zablokować, bo mam inne zdanie
- nie jesteś w moim typie
- nie chcę Cię znać (bo coś powiedziałem nie takiego, ale bez przesady)

Ale gadaliśmy długi czas jak przyjaciele. Friendzone.

Wynika z tego, że dziewczyna musi być w moim wieku, mieszkać w mojej miejscowości i nie mieć chłopaka. Tylko ciekawe co wtedy taka dziewczyna wymyśli. Pewnie powie, że nie jestem w jej typie.

Czuję się jakbym był traktowany przedmiotowo. Wydaje mi się, że każda dziewczyna ma już chłopaka. A mną jest kompletnie niezainteresowana.
Nigdy nie miałem dziewczyny. Dlaczego? Przecież wyróżniam się jeżeli chodzi o życie. Świetnie sobie w nim radzę - postawiłem na karierę i było warto. Ale dla dziewczyn nadal nie wiem co jest najważniejsze. Czasami odnoszę wrażenie, że przyklejają mi po chwili rozmowy łatkę faceta z którym nie chcą spędzić reszty życia. I nie - nie żalę się na początku rozmowy do dziewczyn, że jestem sam. Moja rozmowa jest pozytywna. Ale czasem mam swoje zdanie w pewnej kwestii. I niestety jest ono przeciwne od kobiety. Temu jestem przekreślany. Ale tego nikt nie przewidzi. I inni w związku są. Czyżbym trafiał na najgorszy sort pod kątem charakteru? Bo podbijam do takich dziewczyn które mi się podobają. Do takich co mi się nie podobają z wyglądu - nic nie czuję i nie poczuję.

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6360dc03dbaf114ed5dbb6ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpoconyPapież: jesli uwazasz sie za 8.5/10 to... to zajebiscie. ty masz sie czuc dobrze z soba. wykopki się smieją bo próbują zniszczyc Tobie samoocene. w przypadku grubych kobiet body positive itp, w przypadku przystojnego mezczyzny wysmiewanie. nie daj sobie wmówić ze jestes gorszy bo nie jesteś :)
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
wygląd 8,5/10 i to nie oceniony przez rodziców (jestem przystojny, ale twarz mam bardzo młodą, temu tak)

- programista


@AnonimoweMirkoWyznania: raz, że to sie wyklucza, a meżczyzna 8.5 na 10 nie słysyz takich wymówek, typie ogarnij dupe, bo mniemanie masz o sobie wielkie ja jesteś #!$%@?ą zwykła myślącą, że tylko dobra materialne są ważne - sam to napisałeś.
  • Odpowiedz
OkiełznanyZiomek: @rrobot: ale że co zawyżone? Przecież jest jak jest.
@olaf_wolominski: według tego mema i stosowanej skali w nim to jestem 15/10
@iEarth: przykładowo, że Białołęka w Wawie w której mieszka to obrzeża Warszawy. Ale ona tak nie uważa. Ja tak uważałem i zostałem po 10 minutach zablokowany.
@alma_: dlaczego nie? Przecież wystarczy, że mogę mieć wymagania z kosmosu?
@P-v-E: a co? Nie mogę mieszkać z rodzicami i wynajmować komuś mieszkania aby wpadała dodatkowa kasa w przypadku gdy mam u rodziców bardzo dużo miejsca i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Wyprowadź się od rodziców jak najszybciej.
2. Postawiłeś na karierę i masz braki interpersonalne.
3. Do kobiety w pewnym momencie trzeba się zacząć dobierać czy tam pocałować ją. Jeśli sobie tak o gadacie na którymś już spotkaniu, to bardzo możliwe, że ona straci początkowe zainteresowanie. Pocałunek na maks 3 randce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: mam rodzinę i dzieci, nigdy nikt nie nazwał mnie toksycznym

Zaczynasz swój opis od kasy, samochodu, nieruchomość, wykształcenia, wyglądu u tylko jeden punkt o tym co ma znaczenie, o Tobie i o tym jaki jesteś "z charakteru luźny"
W brew temu co tu wypisują przegrywy szukające wymówek, kobieta będzie miała gdzieś Twoje siano pracę i wykształcenie jeśli masz #!$%@? charakter. Może zaciągniesz ja na pierwsze spotkanie bo ładny, bo
  • Odpowiedz
Wyglądem niestety nie wykarmicie rodziny. Stan majątkowy, kariera, kim się jest w życiu - już to się liczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: no fajnie, nieźle się zafiksowałeś na „posiadaniu”, ale tylko na materialnych kwestiach. jasne, fajnie nie być biedakiem, ale fajnie też być dobrym, empatycznym człowiekiem, z którym można nawiązać wartościową relację.
co ci po tych dwóch spłaconych mieszkaniach skoro wydajesz się zwykłym bucem, który dalej kisi się z rodzicami i nie nawiązał
  • Odpowiedz
przykładowo, że Białołęka w Wawie w której mieszka to obrzeża Warszawy. Ale ona tak nie uważa. Ja tak uważałem i zostałem po 10 minutach zablokowany.


@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie jesteś takim typem, który uważa, że zawsze wie lepiej i nigdy nie dopuszcza do siebie innych racji. Aż ręka świerzbi, żeby blokować...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

o ile umiejętnością społeczną jest wiara w białą mafię czyli lekarzy, którzy nie leczą lekami tylko trują chemią jak i branie szczepionek na covid


wyobrażacie sobie dyskutować na jakikolwiek temat z kimś tego pokroju xD
  • Odpowiedz