Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam:
- 32 lata
- dobrą sytuację materialną (posiadam nieruchomości i nowy samochód ale o tym nie mówię, bo o tym dziewczyny poza autem nie wiedzą)
- z charakteru luźny
- wygląd 8,5/10 i to nie oceniony przez rodziców (jestem przystojny, ale twarz mam bardzo młodą, temu tak)
- programista
- skończyłem studia
- mieszkam z rodzicami (co prawda duży dom i często rodziców nie ma w domu ale mieszkać mieszkam)

Najczęstsze wymówki:
- mam chłopaka, możemy być tylko znajomymi
- daleka odległość między nami
- wolałabym nie
- teraz nie mogę
- duża różnica wieku
- po 10 minutach gadki może zablokować, bo mam inne zdanie
- nie jesteś w moim typie
- nie chcę Cię znać (bo coś powiedziałem nie takiego, ale bez przesady)

Ale gadaliśmy długi czas jak przyjaciele. Friendzone.

Wynika z tego, że dziewczyna musi być w moim wieku, mieszkać w mojej miejscowości i nie mieć chłopaka. Tylko ciekawe co wtedy taka dziewczyna wymyśli. Pewnie powie, że nie jestem w jej typie.

Czuję się jakbym był traktowany przedmiotowo. Wydaje mi się, że każda dziewczyna ma już chłopaka. A mną jest kompletnie niezainteresowana.
Nigdy nie miałem dziewczyny. Dlaczego? Przecież wyróżniam się jeżeli chodzi o życie. Świetnie sobie w nim radzę - postawiłem na karierę i było warto. Ale dla dziewczyn nadal nie wiem co jest najważniejsze. Czasami odnoszę wrażenie, że przyklejają mi po chwili rozmowy łatkę faceta z którym nie chcą spędzić reszty życia. I nie - nie żalę się na początku rozmowy do dziewczyn, że jestem sam. Moja rozmowa jest pozytywna. Ale czasem mam swoje zdanie w pewnej kwestii. I niestety jest ono przeciwne od kobiety. Temu jestem przekreślany. Ale tego nikt nie przewidzi. I inni w związku są. Czyżbym trafiał na najgorszy sort pod kątem charakteru? Bo podbijam do takich dziewczyn które mi się podobają. Do takich co mi się nie podobają z wyglądu - nic nie czuję i nie poczuję.

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6360dc03dbaf114ed5dbb6ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 176
Fryteczka: Ale OPie, ludzie piszą Ci dokładnie, co jest nie tak. Twój charakter. Wyklocasz się z ludźmi, zamiast przyjąć na klatę to co Ci piszą. Uwierz, że po sposobie pisania można dużo o człowieku powiedzieć.

A z innej beczki, co Ty masz do zaoferowania kobiecie, oprócz tych pieniędzy i przez to jakiejś stabilizacji?
Interesują Cię w ogóle kobiety jako ludzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ich zdanie, jakie
AluminiowyMagik: @Ranger: A co ona może wiedzieć? Ja jestem zajebisty!
@Aldehyd_Glutarowy: nie no co Ty! Do Ciebie już 50 różowych z Wykopu napisało na PW i chcą się z Tobą umówić!
@yahoomlody: nie, bo nie chcę aby dziewczyna mnie nie chciała
@Anakee: Was, bo gdybym napisał że mam 10/10 to byście napisali, że jestem narcyz... zresztą wait! Już piszecie
@antek_akrobata: atrakcyjność bierze się ze sponsorowania różowej,
@AnonimoweMirkoWyznania:
-wyzywasz wszystkich od 15latków (Niedojrzały emocjonalnie)
-uważasz się za mądrzejszego od 99,9% społeczeństwa bo "jestem programistą" (Przemądrzały)
-przytaczasz "argument" bycia nieprzeciętnym bo dziewczyna z tobą nie będzie musiała brać kredytu na mieszkanie?
Czaisz że jest dużo gości co też mają mieszkanie i nie oczekują że różowe będą ich całować za to po stopach.
Diagnoza: Osobowość narcystyczna, autystyczna, #!$%@? charakter, który nie ma nic do zaoferowania prócz swojej nIeRuChOmOścI, pewnie wygląd
Pobierz Kapitan_dpa - @AnonimoweMirkoWyznania: 
-wyzywasz wszystkich od 15latków (Niedojrzał...
źródło: comment_1667344412Vx1CkuOxKT6wf9ceblAA0Z.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goblin01:

>30 lat samotności robi tam syf

Samotności pewnie tak, ale co jeśli tej samotności nigdy nie odczuwali?
Są takie badania gdzieś?
Z pewnością jeśli chodzi o syf we łbie to bez szukania, na chłopski rozum stwierdziłbym ze więcej syfu zrobi nieszczęśliwy związek niż jego brak
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie wie, ze masz kase? Co za roznica co za auto? Myslisz, ze laski wiedza ile auta kosztuja? XD dla niektorych starczy, ze masz auto :p ale pomijajac to - zazwyczaj po sposobie zachowania czy ubioru widac czy ktos sobie radzi finansowo.
Ludzie Ci juz napisali, raczej masz ciezki rodzaj charakteru i ludzi odpychasz. Już same te kalkulacje twoje, ze jak laska bedzie wiedziala ile masz kasy to bedzie
MeksykańskaBabcia: @CamusVevo: to problem z Waszą psychiką jest skoro Was denerwuję. Ja się nie denerwuję po tym co mi napisaliście. Ale Wy już tak. Ani razu się nie zdenerwowałem mimo, że czytam przykre i smutne rzeczy na swój temat.
@red7000: nom leć bo już na rano do szkoły
@AnonimoweMirkoWyznania: jakieś 15-letnie przegrywy którzy jutro będą bici i poniżani w szkole się wypowiedziały i mam ich brać zdanie za
Czuję się jakbym był traktowany przedmiotowo


@AnonimoweMirkoWyznania: bo tak jest

Niestety. Musisz porzucić chęć stworzenia rodziny, z mieszkaniem poza miastem i domem. To się nie uda.
Dzisiejsze kobiety tego nawet nie chcą.

Warto też przyjąć do wiadomości że tak jest i zacząć uwypuklać swoje zalety.

Masz własne mieszkanie? Wspomnij o tym podczas gadki.

Masz nowe auto? Przyjedź nim na randkę.

? Co za roznica co za auto


@little_muffin: a Ty
sorry ale to durny bajt, bo nie wierzę, że ktokolwiek „posiadający nieruchomości” mieszka dalej u rodziców


@TypowaBaba: mam koleżankę która mieszka, bo rodzice ciężko chorują
Mieszka również z bratem.

@TheGreenBastard: mnie tez czasem kolesie pytali ile zarabiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden koles wyskoczyl do mojej kolezanki wprost z tekstem, ze on sie bedzie spotykal tylko z dziewczyna, ktora dobrze zarabia bo on mial w przeszlosci problemy finansowe i szuka kogos kto bylby w stanie ich utrzymac jakby sie powtorzyly xD tej samej kolezance trafil sie koles, ktory jej powiedzial, ze on sie do niej przeprowadzi
CharyzmatycznaBabcia: Podsumowując - lista przyczyn które wymieniacie najczęściej:
Co do wyglądu - nie wiecie jak wyglądam także nie musicie mi uświadamiać. Trudno Wam sobie wyobrazić, że jestem 8,5/10?
Co do charakteru - zły charakter miałem jeszcze 5 lat temu. Więc to nie jego wina.

Także polecam pominąć wygląd i charakter oraz szukać dalszej przyczyny.
---

Zaakceptował: karmelkowa