Wpis z mikrobloga

Ejj ludziska,
Może jestem tępy, ale kupiłem sobie na olx Call of duty modern warfare z 2019 roku, bo dawno nie grałem w nic liniowego, a moje czasy skończyły się na Modern warfare 3 na X360.
Mam płytę, wrzucam do napędu PS5 i zainstalowało mi się coś. Jest to opisane Call of duty modern warfare, ale jak się na to najedzie no to wyskakuje warzone. Klikam, chcieli żebym założył konto aby pograć w single player- no ok.
Zakładam konto
Pobralem single player dlc czy coś takiego.
Już ucieszony, że zaraz zagram ale ikona "kampania" dalej się podświetla, że trzeba ściągnąć.
Jak Ja mam k---a odpalić żeby przejść single, wrzucić na półkę i zapomnieć o tej grze?

#ps4 #ps5 #playstation #callofduty #konsole
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie da się bez warzona grać w MW. Client jest wspólny dla obu, ale domyślnie tylko WZ jest zainstalowany, MW musisz ściągnąć zarówno singla jak i multi.
  • Odpowiedz
@Zohan517: @hipeq69: @patrol411: dobra single ograny XDDD dziękuję wam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla debili takich jak ja- zainstalujcie wszystko co się da i dopiero wtedy odpalicie single player XDDD

Jutro chyba kupię Modern warfare II bo tak zajebiste
  • Odpowiedz
@szubik: no dla mnie MW2019 było mega super i właśnie wczoraj zamówiłem MW2 ze steelbookiem, a miałem nie kupować za premierową cenę, ale namówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hipeq69:. No mnie na ten moment to zachwycił ten nowy COD. Canot into multi więc zawsze grałem tylko w single i sam się teraz zastanawiam.
@needer: i tak warto- nie ważne na jakiej konsoli. U mnie podstawa zajmuje 100gb i te dodatki coś koło 50gb! Jak ktoś lubi odmóżdżające gry to śmiało. Ja non stop grałem w otwarte światy itd i zapomniałem jak to jest grać w coś
  • Odpowiedz
@szubik: udalo mi sie kupic tego coda za 75 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) mysle ze cena spoko, w piatek przyjdzie to w niedziele zagram zanim pobiore to wszystko (,)
  • Odpowiedz
@needer: fajna cena. Ja przez popsute pudełko wytargowałem za 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurde brzmi to trochę jak moja curka studiuje prawo XDDD
Wciągniesz się, ja po weekendzie chyba zamówię drugą część ()
W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc a Tobie @needer miłego ogrywania ()
  • Odpowiedz
@needer: no tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja miałem dosyć wybierania więc zainstalowałem wszytko co się da a potem odinstalowałem XDDD
  • Odpowiedz