Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy. Dziś wszyscy idą na grobbing, więc pora, żebym i ja wstał z grobu :) Mam na sprzedaż niszowe perfumy od barcelońskiej marki Kinetic Perfumes - Unreal. Bardzo ciekawy skórzano-ziemisto-irysowy zapach z przyprawową i lekko rumową nutą. Bardzo intensywne, na skórze zostawiają tłusty, oleisty ślad (na pewno nie żałowano ekstraktu, kmwtw ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Samej marki nie znam, ale z tego co można poczytać w necie - chyba jest nieźle. Mam pudełko. Sama butla jest bardzo efektowna, korek jest magnetyczny. Jedyne do czego bym się doczepił, to że z "kołnierza" przy atomizerze w dosyć tandetny sposób schodzi farba. Ale to chyba nic strasznego.

Niech stracę, ale przyjmijmy, że w butelce - dla dupochronu - jest tylko ~~70 ml/100 ml (choć na pewno nie zużyłem aż tyle, mam je od mniej więcej miesiąca i używam rzadko, bo są cholernie mocne i w nadmiarze mogą mdlić). Ich wartość na rynku to 850 zł, ja sprzedam je za 580 ziko+kw. Trochę mi szkoda, ale teraz bardziej niż irysa i przypraw potrzebuję zapachu pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://perfumehub.pl/kinetic-perfumes-unreal-woda-perfumowana-unisex

PS. Mam też na sprzedaż Costume National Homme EDP. Nie umiem oszacować ilości, ale jest mniej więcej połowa. Jeśli są zainteresowani, wrzucę foto jutro :)

#perfumy
Pobierz ptasznik1000 - Cześć Mirasy. Dziś wszyscy idą na grobbing, więc pora, żebym i ja wsta...
źródło: comment_1667287845umNgsL34c10ZMdx8NAcjYt.jpg