Wpis z mikrobloga

Doktor taki research zrobil, ze jak poruszyl temat Prawoslawia jako religii, to powiedzial, ze hehe no sa troche zalezni i troche niezalezni od Panstwa Rosyjskiego. Mi jako osobie prawoslawnej po prostu wlos sie zjerzyl. Jak mozna wysrywa takie rzeczy, nie wiedzac, ze kosciol prawoslawny jest zdecentralizowany i autokefaliczny xD
Jeszcze te kierowanie, ze centrum prawoslawia jest w Rosji xD!
Nosz #!$%@?. Centrum Prawoslawia od zawsze to byla Grecja, oraz pozostalosci na ziemii swietej xD
#!$%@? mnie pan wypierala dzisiaj z rana juz
#napierala
  • 24
@sphinxxx: Ale ty mowisz o czyms innym kolego, niz ja. Bo ja sie w 100% zgadzam i @czokobons tez. Ale mowie, ze religia prawoslawna nie powinna byc utozsamiana z Rosja, bo tam jest hehe najwiecej ludzi. Tylko obszarem w ktorym powstala i jest do dzisiaj kultywowana w sposob, gdzie glowny patriarcha nie robi hajsu na sprzedazy tytoniu, bo ma #!$%@? znizki od panstwa xD poczytajcie sobie o tym w wolnym czasie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkomplikowanaBudowaCepa: pan Napierała gada co mu slina na jezyk przyniesie, nie mając gruntownego pojęcia o niczym tak na prawdę, w dodatku będąc jeszcze zadufanym ignorantem. To że zna trochę randomowych faktów, udając chwilami mędrca może zrobić wrażenie tylko na niezorientowanych w temacie
@SkomplikowanaBudowaCepa: wiesz co jest najlepsze w tym przykładzie? Prawosławnych jest w PL pewnie dobre kilkaset tysięcy ludzi, research na temat poruszonej przez niego kwestii do dosłownie i dokładnie kwestia kilku minut. Ale to przynajmniej łatwo zweryfikować.
A teraz pomyśl jakie bzdury on może opowiadać w sprawach militarnych/geopolitycznych, o który naprawdę garstka ludzi ma w ogóle pojęcie, a zdecydowana większość informacje bierze właśnie z tego rodzaju publicystyki.