Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Totendajnapiwo: nigdy problemu z miejscem na bagaż nie miałem. Jak ktoś miał za dużo jego torba lądowala na podłodze żebym mógł swój odłożyć na półkę (za nadbagaż powinno się płacić i szkoda że nie nest to respektowane).
Co do współpasażerów to już nie jesteś w stanie trafić ... Czy pierwsza czy druga klasa to może by. To samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale za miejsce stojące na
@Totendajnapiwo: nigdy nie potrzebowałam podróżować pociągiem za dużo. Ale zgadzam się, że zapach pasażerów pozostawia często wiele do życzenia.
@Pociongowy: nad moją głową właśnie wylądowały dwie wielkie walizki pasażerów, którzy siedzą naprzeciwko.
Kobieta obok lubi zaglądać co robię w telefonie, więc jeśli widzi bez okularów co właśnie pisze to pozdrawiam gorąco xD
@Pociongowy: za moich czasów jeszcze 12-13 lat temu nie było miejscówek. Dopiero jakoś je pod koniec studiów wprowadzili ale ja nie ufałem temu systemowi zamawiania na PKP przez internet. I nigdy nie byłem pewien którego dnia będę dokładnie wracał więc jak się jechało na święta to już dwa tygodnie przez wyjazdem wszystkie miejscówki były wykupione. Pomijam fakt że pociąg który startował z Gdyni w Gdańsku miał już 3h opóźnienia. To były