Wpis z mikrobloga

@Kempes: Temat juz byl poruszany. Ale moze Ty mi odpowiesz?
Konfederussja to dla mnie clowny co nie raz powtarzalem. Ale co do tego konkretnego tematu:
Gdzie widzisz roznice?
OK pomijamy ze krowa jest wieksza, daje mleko i muczy.

Merytoryzne roznice prosze.

Dla Twojej informacji - sa rejony gdzie jedzenie psa czy kota nie stanowi zadnego problemu - mieso to mieso.
@markhausen: istnieją psy, które nie boją się wybuchów tylko reagują na nie z takim szalonym entuzjazmem.
Mój ojciec miał takiego psa który uwielbiał fajerwerki na Nowy Rok i specjalnie z nim wtedy wychodziłem na spacer.
via Android
  • 7
@gorzki99 Są rejony gdzie jedzenie ludzi nie stanowi żadnego problemu. Mięso to mięso... a to energia na potrzeby działania organizmu (σ ͜ʖσ)
Jednak Konfederacja miała jakieś zastrzeżenia do "jedzenia robaków", choć w tej kwestii mocno skłamali. W sumie, białko to białko (σ ͜ʖσ)
Są rejony gdzie jedzenie ludzi nie stanowi żadnego problemu. Mięso to mięso... a to energia na potrzeby działania organizmu (σ ͜ʖσ)


@Kempes: No tak. W czym problem? Skoro takie maja prawo?

A ze mieso to mieso to doskonale przekonali sie ci z katastrofy lotniczej w andach.

Wiec jezcze raz - jaka jest roznica pomiedzy psem, krolikiem, krowa, kura, swinia?

Sam mialem kiedys krolika
Mięso to mięso... a to energia na potrzeby działania organizmu (σ ͜ʖσ)


@Kempes: Państwo wkracza gdy chcę dysponować swoim ciałem i sprzedać komuś nogę na wolnym ryneczku spożywczym aby zarobić na stoisko z paróweczkami? Lewactwo.
via Android
  • 1
@gorzki99

No tak. W czym problem? Skoro takie maja prawo?


Właśnie! Mają takie prawo, bo istnieje jakaś REGULACJA im na to pozwalająca. U nas także jest REGULACJA, czyli w naszym wypadku prawo, mówiąca jakie zwierzęta są hodowane, a jakie nie. I nie, psy do tych zwierząt się nie zaliczają.
Właśnie! Mają takie prawo, bo istnieje jakaś REGULACJA im na to pozwalająca. U nas także jest REGULACJA, czyli w naszym wypadku prawo, mówiąca jakie zwierzęta są hodowane, a jakie nie. I nie, psy do tych zwierząt się nie zaliczają.


@Kempes: No wlasnie. A wiesz ze prawo da sie zmieniac - zgodnie z prawem?

A wiesz ze istnieje cos takiego jakj hodowle psow?

To ze te hodowle nie sa przeznaczone na konsumpcje
@BennyLava: Ale ja juz nie raz, nie dwa i nie osiem wspominalem ze jechanie po konfederussji to nie tylko obowiazek ale i przyjemnosc.
Ale tym razem chce sie dowiedziec - chce poznac argumenty. I tym razem nie przyjmuje ze "bo to konfederussja powiedziala to jest zle"
Chce argumentow dlaczego niby to jest zle. I poki co nie dostalem zadnego.