Wpis z mikrobloga

CHŁOP IDZIE ZA KILKA DNI USUNĄĆ 30 PIEPRZYKÓW

Odkąd pamiętam byłem osobą z dużą skłonnością do posiadania pieprzyków na ciele. A z roku na rok przybywało.
Najwięcej - szyja, twarz, ręce, plecy
Gdy w towarzystwie pojawiał się temat pieprzyków to często słyszałem coś w stylu "no ty dużo masz".
Miałem 3 duże pieprzyki na twarzy, które zawsze były moim kompleksem.
Mając 18 lat zacząłem szukać sposobu pozbycia się ich.
Chodziłem do dermatologów, chirurgów, spec. med. estetycznej.
Wszyscy mnie zbywali podobnym tekstem "pieprzyków płaskich się nie usuwa, nie gwarantuje Panu, że nie będzie po tym szpecącej blizny".
Pod koniec 2018, bądź na początku 2019 znalazłem w sieci komentarz jakiejś laski, która w klinice 20 km ode mnie usuwała pieprzyki płaskie z twarzy i nie został żadnej ślad.
Pojechałem do tej kliniki.
Chłop chirurg zajmujący się też med. estetyczną. Bez żadnego marudzenia od razu ciachnął mi (plazmą) te 3 pieprzyki. Zero śladu.
Po jakimś czasie jeden się odnowił, ale lekarz w ramach "reklamacji" zaprosił mnie na ponowne usunięcie tego co odrosło.
------------------------------
No i ostatnio na stronie jego kliniki znalazłem ofertę "usunięcie do 30 znamion z całego ciała za 1200 pln".
Cenowo bardzo fajnie to wychodzi, bo 40 pln za jedno znamię, a jakbyście chcieli iść usunąć tylko jedno to chyba 200 pln.
Tak więc zrobiłem dokładną selekcję 30 znamion z całego ciała najwięcej szyja i twarz, chyba 3-4 z rąk, dwa z pleców, jedno z klatki, z brzucha, jedno z biodra i z nogi.
No i idę. Trzymajcie kciuki!
#zdrowie #skora #dermatologia #chirurgia #pieprzyki #pieprzyk no i trochę #looksmaxing
rales - CHŁOP IDZIE ZA KILKA DNI USUNĄĆ 30 PIEPRZYKÓW

Odkąd pamiętam byłem osobą z...

źródło: comment_1667202288ytPHHcWL2C0yafaXzoogtY.jpg

Pobierz
  • 94