Wpis z mikrobloga

Ona: żeby był dobrze zbudowany, wysoki i zaradny - ok normalne wymagania, każdy ma prawo do własnych preferencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On: żeby była szczupła i inteligentna - hurr durr incelu wszystkie kobiety są piękne i mądre, na pewno inteligentniejsze od Ciebie skoro masz jakieś seksistowskie wymagania. Może jeszcze panna ma mieć ochotę na seks tylko z Tobą?

Mam wrażenie, że jest takie społeczne przyzwolenie w tym stadnym umyśle kobiet, że najmniej atrakcyjne kobiety mogą mieć wymagania z kosmosu i to jest takie he he urocze. Ale facet aby MÓC mieć wymagania musi reprezentować jakiś nieprzeciętny poziom w którym jest 5% populacji inaczej jest gnojony.

Ale to gnojenie jest wynikiem stadnego myślenia kobiet aby każda z nich znalazła opiekuna, miała dzieci bo przecież na to zasługują wszystkie. I o ile kobiety są w stanie usprawiedliwić bardzo przystojnego faceta z pieniędzmi, że może jednak nie chcieć uratować bidnej kobiety pracującej w żabce oferując związek ze sobą, tak już odmowa tego samego jakiejś pannie z korpo wywołałaby zgrzyt.

No jak to? Co on tak tylko patrzy na pieniądze jak to zwyczajna, fajna witaminka z recepcji, niech się dorabiają wspólnie. I jednocześnie jak facet jest biedny to: co he he on chce być czyimś utrzymankiem, niech spływa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #randki #blackpill
  • 14
@Cztero0404 jest w tym jakieś uogólnienie, ale ani ja nie mam pod ręką badań z tłumaczeniem przysięgłym w tym temacie ani Ty więc ja uważam tak i to jest ok, Ty uważasz inaczej i to również jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gzymspiwniczny: Mam bekę z tego, że kobieta MA PRAWO być grubsza czyli body positive "jesteśmy piękne kobietki" haha. a jak facet jest grubszy to jest olbrzymi hejt.. haha baby to są puste istoty jak nic.


@Ziomal4321: prawie wszystkie dziewczyny jakie znam i mam jakiś bliższy kontakt gardzą grubymi babami nie mniej ode mnie xD Zresztą wszystkie grubasy są godne pogardy ¯\_(ツ)_/¯
@Cztero0404:
Nah, nie utozsamiam sie z zadnymi pillami ale negowanie zmiany w podejsciu i charakterze przecietnej laski jest dla mnie niczym twierdzenie ze woda jest sucha. Za duzo samic poznalem by wierzyc ze sa takie dobre, bezinteresowne i mile ( ͡° ͜ʖ ͡°)