Wpis z mikrobloga

@parasolki: @boryssess:

Romeo i Julia, Verona, romantyczny nastrój, księżyc, rozgwieżdżona noc:

Julia: Romeo, czy nie pragnąłbyś, abym wzięła w dłonie twą męskość i pieściła ją, tak byś odczuwał niezwykłą rozkosz?

Romeo: Co Ci przychodzi do głowy, miła moja! Jakże miałabyś używać swych

przeczystych dłoni w takim celu! Nie, nie, nigdy!

J: Romeo, ukochany, a czy nie chciałbyś, abym ujęła twą męskość i włożyła ją sobie między uda, tak byś osiągnął
Po co Wam odpowiedź , nie bierze do buzi to nie. Na świecie są też inni ludzie którzy mają jakieś wartości, cnoty, postępowania których się trzymają i może dlatego @Kaplanka jest coś warta więcej bo ma do zaoferowania więcej. Się uczepiliście wszyscy, mogą sobie robić w łóżku co chcą i nie robić tego czego nie chcą. Jak będe chciał nasrać na klate mojej dziewczynie to to zrobie i nic wam do tego
To, że laska ma opory przed robieniem loda mogę jeszcze zrozumieć (chociaż nie bardzo w przypadku narzeczeństwa czy też kilkuletniego związku). Nie rozumiem natomiast, jak facet (wtf??!!) również nie chce uprawiać seksu oralnego (minetka). Kufa, nie ogarniam tego xd... Jakie opcje mu pozostają? Może jestem jakiś nienormalny, ale ja bym się nie czuł prawdziwym facetem w takim związku, w którym nie miałbym praktycznie pełnego dostępu do ciała partnerki jeśli chodzi o seks
@parasolki: znowu mi coś wciskasz? Nikt nie mówi, że to jest złe. Nie każdego to kręci. Ty rozumiem jesteś gotowa spełniać koprofilskie zachcianki faceta, nawet jeśli cię to nie kręci?

@Barglenawdlezouss: nie mam szacunku do osób, które wciskają mi pewne rzeczy na siłę, a więc nie muszę w stosunku do nich używać słodkich słówek.

kucu
>
@parasolki: a czy skoro coś jest powszechne to znaczy, że muszę tego chcieć? A leworęcznych, homoseksualistów i wegetarian też męczysz swoją bezsensowną gadka? Przecież bycie praworęcznym, heteroseksualnym miesożercą jest powszechne. A dyskusja moja z tobą kończy się teraz, bo z tumanem wciskającym mi pewne rzeczy, których nie powiedziałem i nie rozumiejącym potrzeb innych gadać nie będę.