Wpis z mikrobloga

@wysuszony: @Kaplanka: No dobra, ale oni zapytali się wprost "Dlaczego", sama odpowiedź "nie bo nie" najwidoczniej nie wystarcza. Kaplanka wyrażając swoją opinie powinna być gotowa na to, że ktoś będzie chciał rozwiniętej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@wysuszony: Ale to jest ciało! Nie rozumiem...po prostu jest to dla mnie totalnie obce....gdybym nie miał dostępu do całego ciała swojej kobiety to bym zwariował. Uwielbiam każdą część jej ciała.. i z drugiej strony jest to samo. Nie wiem.....przeczytałem wszystkie komentarze i cholernie mnie dziwi zachowanie @Kaplanka
  • Odpowiedz
@Czop: przecież mam dostęp, następny co sobie coś ubzdurał. Mnie dziwi, że nie lubisz *tu wstaw cokolwiek *. Możemy się tak prześcigać na "zdziwienia". Zapytaj weganina jak można nie lubić mięsa, tak samo logiczne.
  • Odpowiedz
@parasolki: przecież odpowiedź padła, znasz ją (to że od mnie nie ma znaczenia w tym wypadku), a drążysz jakby to była odpowiedź na najważniejsze pytanie twojego życia. Gdybym zachowywał się jak wy wyżej to bym napisał, że smutnego skoro w weekend siedzisz i szukasz odpowiedzi na jakieś błahostki dotyczące innych.
  • Odpowiedz