Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem z #rozowypasek okolo 4 miesiecy, niedawno bylem na jej 18-stych urodzinach i gdy przedstawiała mnie wszystkim, wszyscy myśleli z początku że jestem jej przyjacielem gdyż jej rodzice nie akceptują mnie jako jej chłopaka tylko jako przyjaciela. Według jej matki, nie jestem w jej typie i no ogółem w głównej mierze zabrania jej przyjeżdżać do mnie na noc i dłuższego spotykania się, pod pretekstem że #!$%@? ją z domu. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635c62a993652eaf26eef271
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona dopiero co skończyła 18 lat i Ty już dałeś sygnał jej rodzicom, że ją na seks do siebie chcesz zabierać.

Szok i niedowierzanie, że Ciebie nie akceptują. Traktują Ciebie jak głupiego napalonego gówniarza, który w dłuższej perspektywie nie będzie z ich córką.

Znajdź sobie inną, bo tutaj sobie na starcie zepsułeś sobie relacje z jej rodzicami (jeśli w ogóle kiedykolwiek je miałeś), lub po prostu męcz się do czasu
@CebulowyKrul: @L3gion: Tutaj problemem jest to, że rodzice dziewczyny nie akceptują chłopaka. Sam mirek o tym mówi, że "traktują go jak jej przyjaciela", że "nie jest w jej typie". Chcą córkę zniechęcić do niego ot co.

Rodzice córki nie chcą, żeby oni razem czas spędzali " dłuższego spotykania się, pod pretekstem że #!$%@? ją z domu", w dupie z seksem, oni go ewidentnie nie lubią.

Mirek pyta: "Co mam zrobić
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdy byłem w Twoim wieku i obracałem panny to miałem jedną, jedyną zasadę, która zawsze się sprawdzała, brzmiała ona tak: gdy chcesz się z daną panną pobawić na poważnie i budować jakąś relację, pierwsze co robisz to rozeznanie odnośnie jej rodziców. Jeśli są spoko, to panna jest dla Ciebie, jeśli są #!$%@?, to jest to jebitna czerwona lampa w głowie i alarm do ewakuacji. Jeśli laska ma normalną kochającą rodzinę