Wpis z mikrobloga

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Więc co one KU*WA robią? Dzieci nie, do pracy nie, a chłop niech dyma 6 dni w tygodniu w fabryce kurzu oddając jednocześnie 60% wypłaty do "współnego koszyka" z którego gówno dostanie.

Połowa pewnie wieczne "imprezy i podróże" na koszt spermiarskich cukoldów a druga całe życie na emeryturze tylko wegetuje i przejada budżet tego kraju...

Polska to najgorszy kraj na urodzenie się białym facetem na ziemi - nie masz żadnych przywilejów, jak za Odrą czy w USA, gdzie biali zarabiają lepiej + mają większe branie wśród kobiet a dodatkowo zap***dalasz gorzej jak chińczyk w nowoczesnych obozach pracy...

#polska #pracbaza #ekonomia #humorobrazkowy #heheszki #bekazpisu #przegryw #depresja #rozowepaski #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - 52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniżs...

źródło: comment_1666964505QhpHYRL6XHVWMpCJu9qc59.jpg

Pobierz
  • 112
@Phyrexia: Nie trać czasu na nich. Na stronie gusu chyba można pobrać raport z wykresami i podziałem mężczyzn i kobiet uczących się, niepełnosprawnych, emerytów i rencistów ale mi się nawet nie chce tego liczyć.
Ogólnie kiedyś była jakaś statystyka, że w sumie Polki nie są takie pracowite i w UE gorzej jest tylko w Hiszpanii- ale nie wiem czy to było badanie Eurostatu czy jakiś fake i mi się nie chce
@Nowystaryziel: Wydaje mi się, że tym ludziom zależy tylko na jednym, na wyszukaniu sobie usprawiedliwienia swojej mizoginii nawet jeśli piszą niezgodne z rzeczywistością bzdury. Ale spójrz na liczbę plusów przy tych bzdurach. Ludzie bezmyślni i bezrefleksyjni łapią się na ich manipulacje.
faktu 52%


@karimeu: Biernych zawodowo. Ty napisałeś

52% kobiet w Polsce nie pracuje


Bierność zawodowa nie wyklucza pracy. Można sobie dorabiać będąc osobą zaliczaną jako bierna zawodowa. Mylisz się i dalej brniesz.
@Phyrexia:

Polki to najbardziej leniwe kobiety w UE - nie dość, że najmniej i najkrócej pracują, to jeszcze najmniej rodzą.

I co powiesz teraz? To są czyste fakty, porównaj statystyki do całej UE + młode witaminki to najszybciej tyjące nastolatki w UE.

"W Polsce znaleźć kobietę która ma dziecko, pracę i prawidłową wagę to jak wygrać z rakiem" - Jorge H. Washington
@wqeqwfsafasdfasd: Skoro jesteśmy już przy Polsce, wytłumacz mi dlaczego większość bezrobotnych Polaków stanowią mężczyźni? Przy okazji, może wiesz dlaczego 57,7% ogółu studentów stanowią kobiety? Czy faceci są mniej inteligentni? Dlaczego nie chcą się kształcić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Phyrexia: Poziom aktywności zawodowej kobiet jest niższy niż mężczyzn. W 2013 roku
na 1000 aktywnych zawodowo mężczyzn przypadało 554 biernych zawodowo,
podczas gdy na 1000 aktywnych zawodowo kobiet – 1060 biernych zawodowo.
Ludność bierna zawodowo jest znacznie sfeminizowana – ponad 61% tej popu-
lacji stanowią kobiety.

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5821/1/5/1/pw_kobiety_i_mezczyzni_na_rynku_pracy.pdf
@wqeqwfsafasdfasd: Dane z Instytutu Dziura w Dupie. Medycyna? Większość studentek stanowią kobiety. Administracja, Rachunkowość. Zgadnij ile. Makao.

A pedagogikę też uznajesz jako "gównokierunek"?
Odpowiedz mi z kolei jaki procent studentów filozofii stanowią mężczyźni? I po makale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wqeqwfsafasdfasd: Ciesze sie ze ucieklem z Polski i wlasnie ten cuck-mental polskich 'facetow', ktorzy sie na to godza, byl jednym z powodow. Moze nie najwazniejszy, moze nawet nie sredni, ale zawsze mialem z tylu glowy, ze jak zostane w tym kraju to bede pchal wozek kobiet z wielkimi nosami i przysadzistym kosccem, ktore niczego nie robia i jeszcze sa zwyczajnie nieuprzejme.

BTW gdybym byl p0lka, tez bym gardzil polskimi facetami. Skoro