Wpis z mikrobloga

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Więc co one KU*WA robią? Dzieci nie, do pracy nie, a chłop niech dyma 6 dni w tygodniu w fabryce kurzu oddając jednocześnie 60% wypłaty do "współnego koszyka" z którego gówno dostanie.

Połowa pewnie wieczne "imprezy i podróże" na koszt spermiarskich cukoldów a druga całe życie na emeryturze tylko wegetuje i przejada budżet tego kraju...

Polska to najgorszy kraj na urodzenie się białym facetem na ziemi - nie masz żadnych przywilejów, jak za Odrą czy w USA, gdzie biali zarabiają lepiej + mają większe branie wśród kobiet a dodatkowo zap***dalasz gorzej jak chińczyk w nowoczesnych obozach pracy...

#polska #pracbaza #ekonomia #humorobrazkowy #heheszki #bekazpisu #przegryw #depresja #rozowepaski #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - 52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniżs...

źródło: comment_1666964505QhpHYRL6XHVWMpCJu9qc59.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@karimeu: Pogadamy o faktach? 57,7% ogółu studentów stanowią kobiety. Fakt. Czy to znaczy, że faceci są głupsi od kobiet? Na podstawie tych danych mogę podobnie jak OP wnioskować, że tak bo "przecież mam dowody." Zgodzisz się ze mną? Przecież podążając Twoją logiką powinieneś się zgodzić. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Nie trać czasu na nich. Na stronie gusu chyba można pobrać raport z wykresami i podziałem mężczyzn i kobiet uczących się, niepełnosprawnych, emerytów i rencistów ale mi się nawet nie chce tego liczyć.
Ogólnie kiedyś była jakaś statystyka, że w sumie Polki nie są takie pracowite i w UE gorzej jest tylko w Hiszpanii- ale nie wiem czy to było badanie Eurostatu czy jakiś fake i mi się nie
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Wydaje mi się, że tym ludziom zależy tylko na jednym, na wyszukaniu sobie usprawiedliwienia swojej mizoginii nawet jeśli piszą niezgodne z rzeczywistością bzdury. Ale spójrz na liczbę plusów przy tych bzdurach. Ludzie bezmyślni i bezrefleksyjni łapią się na ich manipulacje.
  • Odpowiedz
faktu 52%


@karimeu: Biernych zawodowo. Ty napisałeś

52% kobiet w Polsce nie pracuje


Bierność zawodowa nie wyklucza pracy. Można sobie dorabiać będąc osobą zaliczaną jako bierna zawodowa. Mylisz się i dalej brniesz.
  • Odpowiedz
@Phyrexia:

Polki to najbardziej leniwe kobiety w UE - nie dość, że najmniej i najkrócej pracują, to jeszcze najmniej rodzą.

I co powiesz teraz? To są czyste fakty, porównaj statystyki do całej UE + młode witaminki to najszybciej tyjące nastolatki w UE.

"W Polsce znaleźć kobietę która ma dziecko, pracę i prawidłową wagę to jak wygrać z rakiem" - Jorge H. Washington
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Skoro jesteśmy już przy Polsce, wytłumacz mi dlaczego większość bezrobotnych Polaków stanowią mężczyźni? Przy okazji, może wiesz dlaczego 57,7% ogółu studentów stanowią kobiety? Czy faceci są mniej inteligentni? Dlaczego nie chcą się kształcić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Poziom aktywności zawodowej kobiet jest niższy niż mężczyzn. W 2013 roku
na 1000 aktywnych zawodowo mężczyzn przypadało 554 biernych zawodowo,
podczas gdy na 1000 aktywnych zawodowo kobiet – 1060 biernych zawodowo.
Ludność bierna zawodowo jest znacznie sfeminizowana – ponad 61% tej popu-
lacji stanowią kobiety.

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5821/1/5/1/pw_kobiety_i_mezczyzni_na_rynku_pracy.pdf
  • Odpowiedz
Przy okazji, może wiesz dlaczego 57,7% ogółu studentów stanowią kobiety? Czy faceci są mniej inteligentni? Dlaczego nie chcą się kształcić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Phyrexia: zapewne dlatego, ze w polsce studia to gowno, ktore do niczego sie nie przydaje oprocz paru wyjatkow typu lekarz
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Dane z Instytutu Dziura w Dupie. Medycyna? Większość studentek stanowią kobiety. Administracja, Rachunkowość. Zgadnij ile. Makao.

A pedagogikę też uznajesz jako "gównokierunek"?
Odpowiedz mi z kolei jaki procent studentów filozofii stanowią mężczyźni? I po makale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Ciesze sie ze ucieklem z Polski i wlasnie ten cuck-mental polskich 'facetow', ktorzy sie na to godza, byl jednym z powodow. Moze nie najwazniejszy, moze nawet nie sredni, ale zawsze mialem z tylu glowy, ze jak zostane w tym kraju to bede pchal wozek kobiet z wielkimi nosami i przysadzistym kosccem, ktore niczego nie robia i jeszcze sa zwyczajnie nieuprzejme.

BTW gdybym byl p0lka, tez bym gardzil polskimi facetami.
  • Odpowiedz