Wpis z mikrobloga

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Więc co one KU*WA robią? Dzieci nie, do pracy nie, a chłop niech dyma 6 dni w tygodniu w fabryce kurzu oddając jednocześnie 60% wypłaty do "współnego koszyka" z którego gówno dostanie.

Połowa pewnie wieczne "imprezy i podróże" na koszt spermiarskich cukoldów a druga całe życie na emeryturze tylko wegetuje i przejada budżet tego kraju...

Polska to najgorszy kraj na urodzenie się białym facetem na ziemi - nie masz żadnych przywilejów, jak za Odrą czy w USA, gdzie biali zarabiają lepiej + mają większe branie wśród kobiet a dodatkowo zap***dalasz gorzej jak chińczyk w nowoczesnych obozach pracy...

#polska #pracbaza #ekonomia #humorobrazkowy #heheszki #bekazpisu #przegryw #depresja #rozowepaski #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - 52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniżs...

źródło: comment_1666964505QhpHYRL6XHVWMpCJu9qc59.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Kolejny chochoł i ucieczka w zaprzeczenie. Ponad jedna trzecia emerytów pracuje. 57% osób biernych zawodowo stanowią emeryci. Już na tym jednym jedynym fakcie można obalić cały sens Twojego wpisu jako nieprawdziwy.
  • Odpowiedz
Ty masz ewidentnie problem z kobietami. Jak by GUS podał że 100% kobiet pracuje, to i tak byś zrobił takiego fikołka, żeby dostosować to pod swoją #!$%@?ą retorykę.
Na koniec tylko dodam, że jak Cie tak boli wskaźnik dzietności, to sam z tym możesz coś zrobić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nudell:

No właśnie nie mogę, bo kobiety mają tak odjechane wymagania że lepiej odpuścić zabawę w rynek matrymonialny.

To jest właśnie część problemy, gdzie:
-przeciętna Polka mało co robi w porównaniu do
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: patrząc po moich znajomych i sobie nie mogę potwierdzić, że kobiety mają jakiekolwiek wymagania XD co najwyżej zaniżone. Faceci tak samo mają wymagania co do kobiet, jak kobiety do facetów. Wśród jednych i wśród drugich są takie jednostki które wymagają zbyt wiele w stosunku do tego co mogą dać.

Przyjebywanie się do tego że kobiety nie rodzą dzieci i do tego że siedzą na macierzyńskim to chyba objaw jakiegoś
  • Odpowiedz
@nudell:

Nie, dla czego?

Potrafią siedzieć po kilka lat "na wolnym" - L4 na ciąży + macierzyński + l4 bo tak i tak w kółko.

Sam macierzyński spoko, ale jak kobieta robi sobie 5 lat wolnego na 1 dziecko to ekonomia dostaje kopa w jaja.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: l4 na ciążę nie jest z automatu. Muszą być wskazania do tego. Macierzyński trwa rok. Jest jeszcze pół roku rodzicielskiego, i tego nie musi brać tylko kobieta. Nawet jeśli wszystko wybierz sobie kobieta to jest to 2,5 roku, a nie 5. Wiedzę że matematyka nie jest u Ciebie mocną stroną.
  • Odpowiedz
Wiem jak wyglada takie życie, bo sam jestem ojcem i mam znajomych którzy również są ojcami i u nikogo z nas to tak nie wygląda XD
  • Odpowiedz