Wpis z mikrobloga

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Więc co one KU*WA robią? Dzieci nie, do pracy nie, a chłop niech dyma 6 dni w tygodniu w fabryce kurzu oddając jednocześnie 60% wypłaty do "współnego koszyka" z którego gówno dostanie.

Połowa pewnie wieczne "imprezy i podróże" na koszt spermiarskich cukoldów a druga całe życie na emeryturze tylko wegetuje i przejada budżet tego kraju...

Polska to najgorszy kraj na urodzenie się białym facetem na ziemi - nie masz żadnych przywilejów, jak za Odrą czy w USA, gdzie biali zarabiają lepiej + mają większe branie wśród kobiet a dodatkowo zap***dalasz gorzej jak chińczyk w nowoczesnych obozach pracy...

#polska #pracbaza #ekonomia #humorobrazkowy #heheszki #bekazpisu #przegryw #depresja #rozowepaski #p0lka
wqeqwfsafasdfasd - 52% kobiet w Polsce w ogólnie nie pracuje.

Mamy jeden z najniżs...

źródło: comment_1666964505QhpHYRL6XHVWMpCJu9qc59.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Skoro jesteśmy już przy Polsce, wytłumacz mi dlaczego większość bezrobotnych Polaków stanowią mężczyźni? Przy okazji, może wiesz dlaczego 57,7720721750gółu studentów stanowią kobiety? Czy faceci są mniej inteligentni? Dlaczego nie chcą się kształcić? ( ͡°


@Phyrexia:bo:
1. Studia w Polsce to gowno wiec nie tak duzo osob sie pcha z tych co coś sobą reprezentują
2. Jak facet idzie to przewaznie na STEM a nie socjologie/politologie/kulturoznawstwo wiec
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: mam nadzieje że zanim skończysz podstawówkę to naucyzsz się liczyć i czytać tabelki ze zrozumieniem. Super że Cię interesują takie rzeczy i chcesz poszerzyć swoją wiedzę o społeczeństwie w którym przyszło Ci żyć, ale narazie idzie Ci to ciężko.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy tak nisko się cenisz, czy może go nie zrozumiałeś?


@Phyrexia: chodziloi bardziej o to ze jestes trollkontem i larpujesz standardowy skrypt feministki z borderem, ktora z malego miasta przyjechala do Warszawy i prujesz od rzeczy, no ale co wolisz.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: odniosłem się tylko i wyłącznie do stwierdzenia w pierwszym zdaniu, które nijak się ma do zaprezentowanych danych. I tylko tyle, reszty wywody nie komentuję bo nie ma to sensu.
  • Odpowiedz
Jak facet idzie to przewaznie na STEM a nie socjologie/politologie/kulturoznawstwo


@loczyn: Nie, idzie na filozofię/logikę/historię. Dlaczego jest tak mało mężczyzn np. na medycynie czy administracji?
  • Odpowiedz
@nudell: Szkoda sił na OPa. Pomimo moich usilnych prób wytłumaczenia mu błędu logicznego, on nadal nie rozumie że pod terminem "bierna zawodowo" zaliczone zostaną m. in. szesnastoletnia uczennica liceum, studentka dorabiająca sobie dawaniem korepetycji, emerytka pracująca sprzedając warzywa na targu czy też robiąca na dwóch etatach zagranicą emigrantka. Ubzdurał sobie, że "bierność zawodowa" to "brak pracy." ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dobra, bo mam już dość.


@wqeqwfsafasdfasd: Masz już dość bo kolana Cię rozbolały od tych wszystkich fikołków jakie zrobiłeś w tym wpisie? Pozwól mi zacytować Twoje własne słowa.

52% kobiet w Polsce w ogólnie nie
  • Odpowiedz
nic nie rozumiesz


@wqeqwfsafasdfasd: Nie rozumiem dlaczego piszesz bzdury sprzeczne z rzeczywistością próbując nimi argumentować coś innego. To tak jakby ktoś napisał, że 90% facetów lubi piwo i bezpośrednio skorelował te liczby z ilością mężczyzn wśród alkoholików. Dalej brniesz ze swoją retoryką pomimo wielu komentarzy od użytkowników prostujących Twoje błędy poznawcze, bo wątłe ego nie pozwala Ci przeprosić, więc nadal szukasz usprawiedliwień dla swojej bezsensownej argumentacji.
  • Odpowiedz