Wpis z mikrobloga

Gram sb w nowe #callofduty i mam frajdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kampanii jeszcze nie uruchomiłem ale wbiłem jakis 18 lvl w multi. Bardzo przyjemnie się strzela. Gram na #xboxonex

#xbox pod koniec weekendu nawet przetestuje crossplay z #ps4

Mam nadzieje że tez znajdziecie chwile czasu aby usiąść przed konsola czy PC i sobie pograć. (ʘʘ)
k.....r - Gram sb w nowe #callofduty i mam frajdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kampanii jeszcze nie u...

źródło: comment_1666960181UZpKt3Fxihm9R8tbq1wGIW.jpg

Pobierz
  • 19
@kidzior: wszystkie Cody są takie same od paru lat. Różnica to tylko tekstury i modele i parę ustawień. Mogłoby go wychodzić jako dlc, ale póki ludzie kupują, to po co mają się starać
@Gnojokok: Jak masz wyciszonych graczy którzy nie są Twoimi znajomymi to skąd wiesz ile kto ma lat? ;)
W sumie Twój komentarz można śmiało podsumować „kurła, kiedyś to było! COD2 i Karantanik w kafejce, ale to było dobre!”
#!$%@? młodszy byłeś ziomek to życie było bardziej beztroskie i masz z tym same miłe wspomnienia. Postaraj się mieć równie miłe wspomnienia i frajdę z grania, nawet jak już jesteś takim starym pierdzielem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kidzior: crossplay to Ty masz cały czas włączony Mireczku. Na X nie da się go wyłączyć bo wtedy nie włączysz gry. Sony od lat płaci Activision za to, żeby tylko na PS można było crossa wyłączyć.
@qualin: Ja mam jedna i druga platformę. Nie toczę żadnych wojen konsolowych. :)

Jedyne co mi przeszkadza to crossplay dla myszki i klawiatury. To już troszkę jak dla mnie oszukiwanie bo granie tym duetem przeciwko padowi to jednak walka nierówna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidzior: a kto prowadzi wojne? Napisałem tylko jak sytuacja wygląda z crossplayem.
Żadna nierówna walka. Jeżeli przegrywasz z myszkami to znaczy, że nie potrafisz ogarnąć podstawowych mechanik grania na padzie z użyciem aim assist. AA jak się ogarnia daję przewagę bo przykleja celownik do postaci. Myślisz, że dlaczego większość topowych streamerow warzone na YT gra na padach? Bo jest łatwiej. Poszukaj sobie kanał typa P4wnyhof, który gra całe życie na myszy