Wpis z mikrobloga

Może nie odkryłam Ameryki, ale NIE POLECAM ubera. Korzystam bardzo dużo z aplikacji bolt/freenow/uber, czasami nawet kilka razy dziennie od 4/5 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji. Przedwczoraj wracałam z lotniska wro, kurs za 70 zł, ukraiński kierowca po przejeździe powiadomił ubera, że zabrudziłam mu samochód, wysłał zdjęcia jakiś starych plam, niewiadomo w którym miejscu samochodu nawet i uber ściągnął mi kolejne 60 zł z konta które idzie w pełni do kierowcy. Oczywiście supportu brak, na czacie twierdzą że kierowca wysłał im zdjęcia i mam się odczepić. Co zabawne, dzwoniłam do kierowcy i on twierdzi że nic takiego nie zgłaszał, ale widocznie kłamie. Ma ktoś pomysł gdzie się mogę odwołać dalej? Nawet nie chodzi już o te 60 zł a o złodziejstwo #uber #reklamacje #kiciochpyta #taxi #wroclaw dla zasięgu bo może ktoś się też z tym spotkał
  • 28
@jazdunia: Nie wiele da się z tym zrobić. Odwołaj się. U mnie była sytuacja taka, że zamówiłem dla kogoś a ja nie jechałem tym uberem. Chciałem aby ta osoba bezpiecznie dojechała do domu. Wystawiłem rachunek znajomemu i on zapłacił za to. Nie protestował wiec pewnie oyebał coś. Inaczej bym walczył o swoje. A właśnie możesz jeszcze do banku zrobić charge back. ( ͡° ͜ʖ ͡°)