Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu o tej zaginionej 17 latce z Gdańska https://www.wykop.pl/wpis/68470139/przesylam-dalej-moze-ktos-widzial-zaginela-17-latk/

Jesteście ludzie obrzydliwi z tymi waszymi komentarzami
Prawie 450 osobom razem podobają się te dwa komentarze a do wieczora to pewnie będzie ich z 600…
Praktycznie chyba jak na szybko przejrzałem to same komentarze od chłopów, że pewnie bzykać się poszła i pewnie zaraz sama wróci itp
Co z wami nie tak? Jakby to o waszej siostrze czy kuzynce pisali, to też byście tak gadali?
W internecie pod artykułem pewnie nie lepsze komentarze o ruchaniu i o tym, że pewnie się zaćpała czy coś
Wstyd coraz bardziej być Polakiem i żyć w tym kraju nienawistników nie wspominając już o posiadaniu tu konta……

#gdansk #zaginieni #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #zalesie
xydeN- - Odnośnie tego wpisu o tej zaginionej 17 latce z Gdańska https://www.wykop.pl...

źródło: comment_1666884848v1hecyd0NgfkoZ3xYVre7A.jpg

Pobierz
  • 34
@xydeN-: te żarty wzięły się z tego że większość takich głośnych poszukiwań właśnie tak się kończy. Potem znajdują zaginione w mieszkaniu jakiegoś faceta z którym rodzicie zabraniali im się spotykać albo same wracają po paru dniach.
A w tym wypadku dziewczyna nie wróciła ze szkoły do "placówki opiekuńczo- wychowawczej" a jak poszperasz w googlach to zauważysz że to już jej 3 ucieczka w tym roku.
W czerwcu był artykuł że jej
@xydeN-: Ja nie zwracam na losowych ludzi na ulicy uwagi, więc nawet jakby mi się przez cały dzień wyświetlała na tych #!$%@? reklamach na Wykopie to chwilę później na klatce schodowej bym ją totalnie zignorował i nie skojarzył, że to osoba ze zdjęcia. Zawsze mnie bawią tego typu rzeczy, a jeszcze bardziej jakieś "'proszę udostępniajcie dalej''. Tak jakby to cokolwiek dało.
@xydeN-: Stary, bo taka jest prawda. Kilka przypadków nawet z mojego liceum było, typiarka ucieka do typa poskacze po knadze albo wreszcie pomyśli i wróci albo typ sam ja wyrzuci.

Jedna z tych światłych młodych lasek została matka w wieku 17 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także x #!$%@? D, oczywiście są przypadki gdzie są ludzie porywani lub naprawdę zaginieni. Jednak wśród nastolatek to już od lat