Wpis z mikrobloga

@vitovia: bez przesady XD chociaż tak, tutaj czuje się „u siebie” i tu jestem w domu jeżeli chodzi o takie codzienne sprawy, załatwienie czegoś w urzędzie itp. itd. to wiem jak tutaj to działa w Polsce jest dla mnie czarna magia, jednak niemcem nie czuje się w ani 1%. Pewnie też kwestia tego, że przyjechałem jako nastolatek i to w dolnej granicy -nastu lat. Przyjechałbym parę lat później to miałbym
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: tak tylko, bo znalem gościa co wyjechał raz na miesiąc, to później przez rok używał hasla.
Powodzenia i gratuluje. Swiat dzisiaj otwarty to trzeba korzystać.
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: Też wyemigrowałem mając naście lat (ale po srodku) i wywołałem POTĘŻNY ból dupy szwagra mówiąc, że czuje się tutaj jak u siebie xD

dLa nIEmcÓw jeStEŚ TYlkO p000oaCZkiem A niE nIemCem!!!!

Niektórym ciężko pojąć, że nie czuje się Niemcem ale czuję się jak u siebie. Pewnie tak jak wielu emigrantów którzy zwyczajnie nie są #!$%@? amebami i nauczyli się języka. Nie wiem czy masz tak samo, Ciężko to opisać
  • Odpowiedz
@zaloz_konto23: Pewnie, ale czuć się u siebie to nie znaczy być bogatym

Jestem już starym #!$%@? i nie czuję potrzeby porównywania się do nikogo, a zwłaszcza do bogatszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13: Nawet sobie nie wyobrażasz jak Cie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) naprawdę uwielbiam te dyskusje z amebami którzy po 6-7 latach dalej mają problem ze złożeniem poprawnie gramatycznego zdania i ciągle narzekają jaki to szef niemiec jest #!$%@? i ciągle chce mu coś zrobić na złość tylko dlatego, że jest polakiem XD
  • Odpowiedz