Wpis z mikrobloga

W swoim czasie 31 Kujawsko-Pomorskie (odległość mi nie przeszkadza)

Zgłoszenie 763ce380b591d450 z dnia 2022-10-27 14:54:34

Imię: W swoim czasie
Wiek: 31
Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie (odległość mi nie przeszkadza)

Kim jestem?
Jestem facetem szukającym uległej kobiety z daddy issues, czy może, z kinkiem w stylu DDLG. Otwieram z grubej rury, wiem, ale jest to dla mnie o tyle istotny parametr, że wolę od tego właśnie zacząć. Może przyciągnie uwagę właściwej osoby.

Co do mnie jako człowieka - jestem raczej towarzyski i otwarty, chociaż po wyładowaniu swojej ekstrawertycznej strony poza domem, lubię sobie odreagować jak typowy introwertyk. Chętnie rozmawiam i zazwyczaj mam coś ciekawego do powiedzenia. Z doświadczenia, ta skłonność rozmowy dobrze sprawdza się też w związku, gdzie lubię mieć wszystko przegadane. Co chyba istotne, jestem człowiekiem zdecydowanie dostępnym emocjonalnie.

Mam swoje (przyznaję, czasami nieco #!$%@? xD) poczucie humoru, które niejednokrotnie bywało docenione przez ludzi z którymi idę przez życie. Cenię sobie przyjaciół i znajomych, których zebrałem po drodze. Staram się być dla nich wsparciem i utrzymywać te kontakty. Często oznacza to wyjście do pubu czy na domówkę - rozrywki, które również są bliskie mojemu sercu (przepadam za alkoholem, i nie tylko). Nie musisz tam ze mną chodzić za każdym razem, ale chciałbym żebyś po czasie była do jakiegoś stopnia obecna i w tym aspekcie.

Najbardziej cenię sobie w życiu prawdę i dobro. Znaczy to tyle, że staram się być szczery w swoich intencjach i oczekiwaniach w stosunku do innych ludzi i samego siebie. Interesuje mnie też prawdziwa natura rzeczy, tj. faktyczny stan otaczającego mnie świata i zjawisk w nim występujących. Jeśli to niejasne, to z radością o tym z Tobą porozmawiam później.

Finalnie, uwielbiam seks, i jest to dla mnie niezwykle istotny aspekt mojego życia. Kompatybilność w tym aspekcie jest dla mnie tak samo niezbędna jak ta emocjonalna i intelektualna. Stąd też, między innymi, zacząłem ten wpis tak jak go zacząłem. Zdecydowanie wolę go uprawiać w ramach stałego związku, i tak też robiłem przez większość swojego dorosłego życia. W ten sposób jest po prostu lepszy.

Wygląd
"Łysy brodziarz w okularsach" #pdk
Twarz co najmniej wyjściowa. Wzrost to mityczne 1,85m. Koło 85 kilogramów. Ogólnie uważam, że nie mam się czego wstydzić, chociaż nie jestem Adonisem.

Zainteresowania
Kolejność z grubsza losowa:
historia
polityka
amatorska filozofia, zwłaszcza po głębszym
poważne i niepoważne rozmyślania
dyskusje na wszelkie tematy (ENTP)
gry komputerowe
papierowe RPGi
przejażdżki samochodem (nazwijmy to... "turystyką lokalną")
piesze wycieczki
cyberkultura
socjologia
nauka popularna
science fiction
true crime

i parę innych. Do tego, mam otwartą głowę i chętnie zarażę się nową pasją.

Czego oczekuję?
Interesuje mnie poważny związek oparty na otwartości co do naszych potrzeb oraz względnej intelektualnej, emocjonalnej i seksualnej kompatybilności.

W żadnym razie nie oczekuję partnerki idealnej, ani pod względami opisanymi powyżej, ani pod tymi nie wspomnianymi. Jesteśmy tylko ludźmi.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień? Wszystko co się odnosi do tego co napisałem powyżej będzie dobre.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci są mi raczej obce, ale może dlatego, że nie poznałem odpowiedniej osoby. Raczej na nie. W każdym razie, chętnie spotkałbym kogoś z kim mógłbym spędzić resztę życia.

Używki - a można, jak najbardziej

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykujawsko-pomorskie(odlegloscminieprzeszkadza) #mirekszukamirabelki