Wpis z mikrobloga

Jechałem rowerem i wjechał we mnie samochód. Policja na miejscu i wina samochodziarza.

Pytanie: oprócz skasowanego roweru i rozdartych ciuchów, które zgłosiłem PZU, mam także rozwalony ekran w telefonie - i teraz pytanie: jak oni podchodzą do takich zgłoszeń?

Telefon próbują naprawiać? Jeśli tak, to czy dają zastępczy telefon na czas naprawy? Bo nie wyobrażam sobie stracić telefon na 3-4 tygodnie. Poza tym, ten mój telefon ma prawie 5 lat i nie wiem czy nawet oficjalny serwis na Polskę wymienia ten ekran. Możliwe, że wymiana ekranu jest droższa niż sama wartość tego telefonu. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

#oc #rower #pzu #odszkodowanie #wypadek #kolizja #ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #rowery
  • 4
@motoko: Dostaniesz z PZU niedługo info zwrotne z opiekunem szkody czy jak to się nazywa, to możesz uderzać tam, ja się sporo dowiedziałem właśnie od banku i nawet ku mojemu zdziwieniu nie próbowała mnie oskubać z każdego grosza odszkodowania tylko faktycznie pomóc.

Z telefonem możesz być trochę w słabej pozycji, ale czy PZU koniecznie będzie chciał to robić w autoryzowanym serwisie to nie wiem. Raczej to Tobie powinno na tym zależeć,