Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, czy ktos z was zmagal sie z podobnym problemem? Mianowicie posiadam w miare rozbudowane plecy, ale mam waska talie i dosyc szerokie biodra. Jestem na redukcji i pewnie tez czesc z tego to tluszcz [chociaz przebijaja sie kosci miednicy], ale no jednak uda i pas sa okropne.. jak mozna zniwelowac talie wzgledem dolu brzucha? czy jest w ogole szansa, ze to nie jest do zmiany i te szerokie biodra po prostu mam genetycznie.. Sylwetka zaczyna zajebiscie wygladac, najszerszy, bary sie odcinaja od bica, ale dol jest jaku kobiety :/ Cos mozna z tym zrobic, obrazek pogladowy przesylam ponizej, sylwetka pokroju 1, ale tylko pod wzgledem bioder.

#silownia
#transformacja
#pokazforme
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#redukcja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6357903d3b80a09eaab16e65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siema, czy ktos z was zmagal sie z ...

źródło: comment_1666721981w2XipYWCT5A4N1CPJuu4uy.jpg

Pobierz
  • 13
@In_thrust_we_trust: To jest skrajny przykład pokazujący jaką różnice wizualną daje 30kg masy, a nie "będziesz tak wyglądał po 2 latach ma kreatynie". Ale wiadomo, bez miliarda środków nie da się zbudować 1kg mięśnia i nawet po 10 latach treningu zostaje taka sama sylwetka jak po lewej. Lepszym rozwiązaniem jest zwyzywanie opa od frame/gen/gym celi i zaproszenie na jedyny słuszny tag dla niezrównoważonych psychicznie życiowych niedorajd
@Hershel:

Zgadzam się. Chodzi mi tylko o to, żeby skończyć z fałszywym obrazem męskiego ciała, propagowanym przez popkulturę, sm i inne media. Natural po latach nie będzie nawet w połowie tak dobrze wyglądał jak ćwiczący regularnie i naszprycowany 10 środkami bombiarz.
Wszelkie przytaczanie jako przykład nasterydowanych ćpunów jest po prostu szkodliwe