Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MlodyWilk: Jak mnie wkurzają stare dziady. Zamiast przypilnować syna czy wnuka żeby poszedł to idzie taka łamaga coś zrobić w kościele lub poza nim i albo coś #!$%@? albo to jego trzeba zbierać. A ty człowieku sprzątaj i naprawiaj albo czekaj na przyjazd karetki.

Dwa miesiące temu musiałem z koleżanką jednemu kretynowi pomagać bo po dwóch zawałach i ze złamanym kręgosłupem przy 35° mimo zakazu żony MUSIAŁ pójść kupić czajnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzaden_problem: To samo pomyślałem. Jęki na filmie tak jakby co najmniej kogoś rozstrzelali, albo zamach terrorystyczny. A jedyne co się stało, to kawałek porcelany jebnął o podłogę. Mocno zeschizowani ludzie. Dla mnie to się niczym nie różni od sekty.

@ZasilaczKomputerowy: ech jak komuś się auto rozbije to też jęki a to tylko tona stali i plastiku zmieniła lekko swój kształt ech
@MlodyWilk:

STARY TESTAMENT

Księga Wyjścia Rozd 20

4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie