Wpis z mikrobloga

@seraph88: Pragnę uspokoić wykopowych komandosów - magazynek nie jest załadowany amunicją (rzadko kiedy jest podczas policyjnych szkoleń ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale tak na dobrą sprawę sama obsługa broni i tzw dry fire drills bardziej się mogą policjantom przydać niż bezmyślne walenie do ts-2 czy nawet ts-10.
Ponadto tak jak napisali @Stealth i @URBN_Rider na zdjęciu widać ćwiczenie z dobywania i składania się do strzału, jest
No właśnie nigdzie. To są #heheszki że policjanci celują do siebie z załadowaną bronią i w głupi sposób narażają się na postrzał. A na serio pokazywane są ćwiczenia z pozycji strzeleckiej (tak mi się wydaje po zdjęciu). Ćwiczą składanie i celowanie z broni. Później pewnie też strzelanie skoro są na strzelnicy . @kenykeczuoki już wyjaśnił co się dzieje na zdjęciu.
@Adamson555: @HienaCmentarna87 Prawda jest taka, że w magazynku mogłaby nawet być amunicja, zakładając, że byłyby to tzw. zbijaki, co jeszcze bardziej poprawia realizm, można posymulować zacięcia i inne fajne drille porobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShineLow proszę mi tu PM-a nie szkalować! Ja do tej pory lubię z tego postrzelać, nawet mając do dyspozycji mp-5 w różnych wersjach i inne, teoretycznie lepsze jednostki broni. Na potrzeby polskiej
Najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają tutaj wykopki, którzy nawet broni na oczy nie widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)