Wpis z mikrobloga

którzy już raz zostali odsunięci od władzy przez w--------e ogółu społeczeństwa (nie tylko patologii i emerytów).


@gokotgo: zostali odsunięci od władzy przy użyciu ruskiej propagandy(sprawa rosyjskich służb i podsłuchów u sowy). W--------e społeczeństwa to najgłupszy argument na świecie bo jak pokazuje TVP społeczeństwem łatwo manipulować.

Dane na które się powolujesz pokazują jasno - społeczeństwo się myliło. Co z resztą sam zauważasz kiedy porownujesz skalę zadłużenia.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: skoro tak mówisz, ja nie mam wiedzy kto stał za podsłuchami. Jednak wydaje mi się, że to wcale nie była przyczyna przegranej PO w wyborach, a po prostu ogólne zmęczenie społeczeństwa ówczesnymi rządami.
  • Odpowiedz
skoro tak mówisz, ja nie mam wiedzy kto stał za podsłuchami.


@gokotgo: masz ogólnodostępne raporty, więc jeśli nie akceptujesz tej wiedzy to twoja sprawa ale nie mów że jej nie masz. Masz ją, po prostu jej nie przyjmujesz do wiadomosci tylko dlatego że po prostu nie lubisz PO.

Jednak wydaje mi się, że to wcale nie była przyczyna przegranej PO w wyborach, a po prostu ogólne zmęczenie społeczeństwa ówczesnymi rządami.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: > masz ogólnodostępne raporty, więc jeśli nie akceptujesz tej wiedzy to twoja sprawa ale nie mów że jej nie masz
To podlinkuj jakieś poważne medium pokazujące taki raport.

Dane na które się powolujesz pokazują jasno - społeczeństwo się myliło. Co z resztą sam zauważasz kiedy porownujesz skalę zadłużenia.


Nie powołuję się na żadne dane. Wiadomo, że się myliło. I tak samo pomyli się teraz sądząc, że Tusk/PO wyhamuje galopującą
  • Odpowiedz
potem już na spokojnie przychodzi wybór strony.


@jezus_cameltoe: w sensie, że PiS i PO to dwie przeciwne strony?
Czyli powinni się wzajemnie zwalczać, np. zgłaszając do prokuratury wszelkie nadużycia i skazywać winnych, prawda?
  • Odpowiedz
Jak myślisz, że Tusk uratuje nas wszystkich to jesteś w błędzie. Tusk to nie rycerz na białym koniu, ale mniejsze zło niż pis, a tego bagna to ze dwie kadencje nie wystarczą, żeby posprzątać


@Kenzie: to mówisz, ze politycy nie sa idealni i chodzi o wybieranie mniejszego zła?!
  • Odpowiedz
Wpis o Tusku... zapraszam wszystkich na coroczny zlot symetrystów, nie zapomnijcie transparentów "PiS - PO, jedno zło" oraz "Nie jestem za PiS, ale..." xDD

@MeandrycznaMonaterka: Przecież to ty/wy jesteście symetrystami, według was nie istnieją żadne inne partie oprócz PiSu i PO. Nie jesteś za PO - jesteś PiSowcem, nie jesteś za PiSem - jesteś tuskofilem.
  • Odpowiedz
Żadnej dyskusji nie ma i być nie może, w końcu polityka Tuska nic się nie zmieniła, pamiętamy jak wprowadził 500+
A kto mówi że zabierze pieniądze komukolwiek innemu niż kierowca Kaczyńskiego kłamie. No i ludziom władzy oczywiście, każda opozycja grozi że ich rozliczy, 30 lat tego nie było, ale teraz Tusk to zrobi. I 700+ wprowadzi. No nie ma dyskusji.
Usmiech_Niebios - Żadnej dyskusji nie ma i być nie może, w końcu polityka Tuska nic s...
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Mylisz Konfederację z partią Korwin, zresztą nie jako pierwszy tutaj na Wykopie. Głosowanie na Konfederację to odpowedzialność za Polskę, co innego popieranie Korwina i jego dogmaty ekonomiczne i bzdury, które wygaduje na temat LGBT i kobiet.
  • Odpowiedz