Wpis z mikrobloga

@MostlyRenegade: O - odważne słowa. Dokładnie takie same, jak padaly niemal 8 lat temu w 2015 roku względem aferzystów z PO.

@dobrzecisiewydaje: Ale o czym mówisz? O nieudolnym zarządzaniu krajem po zwinięciu się Tuska do Brukseli? BTW. Zwinięcie 150 mld zł z przyszłych emerytur Polaków (a realnie to jeszcze więcej - bo przecież te środki powinny pracować na siebie) to też "gównoaferka"?

Jeżeli Ty dzisiaj po 8 latach potrafisz tak
@Mr--A-Veed: Mówimy o głosowaniu na Tuska, a ty podajesz przykład nieudolności rzadu po jego odejściu. No fikołki niezłe.
I znowu koronny argument o OFE. Wiesz co to znaczy PRZEKSIĘGOWANIE? Jeśli nie to się dowiedz. A potem zobacz ile ukradł PiS likwidując OFE i dając do wyboru albo wrzucenie pieniędzy na ZUS, albo zostawienie a IKE, ale pobierając 15% opłaty przekształceniowej. Co ciekawe domyślnie, jeśli nikt nie podjął decyzji, środki szły na
Głosowanie ciągle na tych samych ludzi i liczenie, że będą inne wyniki to jest dopiero naiwność.


@Mr--A-Veed: ale ja głosuję na PO właśnie po to, żebyśmy mieli takie wyniki jak kiedyś.
Czyli jakie?
Ano takie:

1.
Pierwsze miejsca na świecie we wzroście PKB w latach 2007 - 2013
http://g0.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/1544000/1544942-kto-odrobil-kryzysowe-straty.jpg

2.
Wzrost o 15 pp. dochodu rozporządzalnego na gospodarstwo domowe w latach 2007 - 2014, co dało pierwsze miejsce wśród krajów OECD
Jak myślisz, że Tusk uratuje nas wszystkich to jesteś w błędzie. Tusk to nie rycerz na białym koniu, ale mniejsze zło niż pis, a tego bagna to ze dwie kadencje nie wystarczą, żeby posprzątać


@Kenzie: Ale obecnie spadamy w przepaść a Tusk to gałąź której można się złapać. Nikt nie twierdzi że Tusk magicznie nas z przepaści wyciągnie ale przynajmniej będziemy się trzymać gałęzi zamiast spadać by rozbić sobie głupi ryj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Janusz_Conway: Tusk już miał okazję rządzić i PO udało się wystarczająco #!$%@? Polaków, że nawet ludzie nie będący za PiSem głosowali na nich byle by coś zmienić. Po prostu kolejne rządy jeden po drugim przesuwają dalej granicę #!$%@?, dlatego za PO były lepsze rządy. Teraz sytuacja jest inna i nie można oczekiwać, że rycerz Tusk rozwiąże problem inflacji i tragicznie niskiej dzietności. Kto by nie rządził, jesteśmy w dupie. #!$%@?ć PiS,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Conway: na pewno zagłosuje, odkąd ukończyłem 18 lat opuściłem jedne wybory do europarlamentu. Nie wiem jeszcze na kogo, ostatnio chyba ma Gwiazdowskiego głosowałem.