Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: @Luigi93: @Ludzik19: co wy z tymi nogami macie xD jeszcze w żadnej linii lotniczej nawet nie zwróciłem na to uwagi. Wręcz bagaże tam wpakować mogę bo miejsca jest nadmiar
Gorzej z decybelami, ocipieć idzie juz po 2h. Musze sie faszerować ibupromem w trakcie bo inaczej od migreny nie bede wiedział gdzie jestem a sluchawki z ANC potrzebują bluetooth który jest zabroniony
@Luigi93: nie mówię o enter. Po to jest klasa ekonomiczna żeby można było latać tanio jak ktoś chce latać komfortowo to płaci 3x więcej za business w lepszych liniach. Chcesz się przemieścić z punktu a do b to możesz to zrobić rowerem albo Bentleyem.¯\_(ツ)_/¯
@greenowo: Następny razem jak będziesz chciał uchodzić za eksperta to pofatyguj się chociaż na stronę Ryśka i sprawdź tam sobie że oficjalnie piszą ile mają modeli A320 we flocie. Nie ma takiego samolotu jak jest 737-800 Max, seria 800 odnośnie się do tylko do NG. I generalnie to pisanie gdzie jest więcej miejsca w dużej mierze nie zależy od samego samolotu tylko jego konfiguracji przez operatora. Jeden #!$%@? czy to Enter,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@irekzzzzz: Wiedziałem, że lecę EnterAir, ale nie spodziewałem się aż takiego badziewia na takiej długiej trasie. Mimo wszystko jeżeli lot tyle trwa to miałem nadzieję na coś choć trochę lepszego niż standard niczym RyanAir. - wybór był 10h EnterAir bezpośrednio albo 15h Qatar z przesiadką (cena w sumie podobna) - drugi raz wybrałbym cokolwiek prócz EnterAir.
@kzrr: experta? Nigdy za takiego nie chodziłem, za to pracowałem w Ryanie przed pandemia. Wtedy były plany wycofania airbusów z Laudy. Aktualnie duże samoloty są w cenie. Oj, misiek nie udało się dopiec :(