Wpis z mikrobloga

@ejenes: no, no bo tam to tylko za darmo wszystko sobie robią i liżą się po jajach bez udziału pieniądza XD
nie wiesz co gadasz, panie bankomat na kółkach. a jeden kolo to dyskietki sprzedaje, no totalny idiota przecież dyskietek nikt nie używa już XD a jeszcze gadasz to w czasach gdy to właśnie jest wielkie bum firm na zarabianie na portach. nie wiesz co z tego będzie to nie gadaj.
@Kryspin013: "sztuka dla sztuki" ()

Wyświechtane i płytkie jak "jedzenie dla jedzenia" i "picie dla picia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MOSS-FETT: po prostu na amigę one nie wychodzi nic ciekawego albo jeśli się coś pojawia to głównie jakieś rekompilacje gier sprzed kilkunastu lat, które mają nieoficjalne porty pewnie już nawet na lodówkę.

Dziwię się (a może się nie znam), że nikt nie
@MOSS-FETT: jeść i pić musisz, portowanie takiej gry większego sensu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ejenes: nie chodziło mi o to, że nie ma tylko o to że czemu akurat teraz skoro źródła tej gry są dostępne publicznie chyba odkąd wyszła i jaki jest w tym wyczyn jak w amiga one siedzą standardowe GPU pc'towe nc PCI?
@ejenes: Gdy tłumaczysz pasjonatowi co to sztuka ( )


@MOSS-FETT: chyba raczej: czy teraz amigowcy będą się jarać z każdej przekompilowanej gry opensource (dostępnej od bardzo dawna jako kod źródłowy) pod powerpc? xD

Nie wspominając już o tym, że Amiga One to zwykły scam jest.
@MOSS-FETT: bo to jest sztuka dla sztuki. By amigowiec mógł się podniecić, że powie sąsiadowi pecetowcowi, że Quake/Doom/jakiekolwiek gówno, w końcu mu działa po 25 latach w ogóle lub ma 20fps. To są jakieś amikompleksy i wypieranie rzeczywistości. Ja podziwiam takiego Artiego, że zrobił port C&C na Ami, ale kurła po co? Grę ograłem na pc kilkukrotnie wiele lat temu i teraz mogę ograć ją ponownie na pc, ale w nowszej