Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomocy! Przy 180 cm ważę 60 kg i już długo staram się przytyć. Liczyłem przez dwa tygodnie ile średnio jem kcal i wyszło mi, że około 2800. Przez następne dwa tygodnie jadłem średnio 3100 - 3200 kcal dziennie i po tych dwóch tygodniach waga pokazała 0,6 kg mniej. Dodam, że i tu i tu ćwiczyłem siłowo 3-4 razy w tygodniu. Czy to możliwe, że po dodaniu 300-400 kcal nie przytyłem a wręcz trochę ubyło na wadzę? (pomiar robiłem przy tych samych warunkach - rano na czczo).

#waga #masa #cialo #niedowaga #sport #kalorie #dieta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635532b786c6e3384783108a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania Upewnij się parokrotnie, czy nie popełniasz nigdzie błędu w liczeniu typu ww makaron na mokro, albo czy aplikacja którą liczysz na pewno ściąga dobre makro i kalorie z produktów.

Jeśli dopiero zacząłeś ćwiczyć przy diecie, to możliwe, że podbiłeś sobie zapotrzebowanie. Tak to standardowo, jeżeli średnia tygodniowa z dwóch, trzech tygodni nie rośnie w odpowiednim tempie, spróbuj podbić kalorie i obserwować dalej.
OP: @fookinraww: błędów przy liczeniu na pewno nie popełniam zawsze wszystko ważę tak jak wyjmuję z opakowania. Chyba pora przejść się do jakiegoś dobrego dietetyka bo oprócz tego, że tycie idzie bardzo ciężko to jeszcze bardzo dużo śpię i nie mam takiej młodzieńczej energii.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania To strzał w ciemno, ale układ endokrynny mocno wpływa na zaburzenia w nabieraniu/traceniu kg. Spróbuj zbadać TSH. Ewentualnie może jesz za mało tłuszczy i to też źle wpływa na hormony. Lekarz na pewno powie Ci więcej, powodzenia z tym i rośnij duży