Wpis z mikrobloga

Nie no nie wyczymie... Obejrzałem najnowszy odcinek Mazurek & Stanowski. Oczywiście jechanie po Tusku, a potem jechanie po samorządowcach. Przeklęta ukryta opcja pisowska. Oglądam regularnie M&S i absolutnie żadnej grubej afery PiSu nigdy nie komentowali, jak już przywalali się do PiSu to chodziło o jakieś pierdoły. Smutne, że pod przykrywką niezależnych dziennikarzy uprawiają pisowską propagandę. Jak będę miał więcej czasu, to wrzucę podsumowanie wszystkich dotychczasowych odcinków M&S i to ile razy krytykowali opozycję, a ile razy krytykowali PiS i za co i w jaki sposób. Nie wytrzymię no kurczaki... A tak kiedyś lubiłem Mazurka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mazurek i Stanoooski = SZKALUJESZ PLUSUJESZ

#bekazpisu #neuropa #polska #kanalsportowy #kanalbekowy #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - Nie no nie wyczymie... Obejrzałem najnowszy odcinek Mazurek & Stan...

źródło: comment_16665248297ERlLUkzIfcTzvEA1XwuQa.jpg

Pobierz
  • 34
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: bo to nie jest poważny program a rozrywkowy, czyli właśnie temat defraudacji drobnych pieniędzy w samorządzie pod śmiesznym pozorem lokalnej telewizji jest dla nich tematem a nie roztrząsanie czy trzeba było budować przekop mierzei czy nie. Poważne programy masz gdzie indziej, minus że też praktycznie nie ma takiego który by poruszał tematy z obu stron, ale to najwyżej wybierz sobie po jednym z każdego obozu i będzie pan zadowolony