Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie macie podejście do wszelkiego rodzaju trofek i platyn?

#ps5 #ps4 #playstation
SpiderFYM - Mireczki, jakie macie podejście do wszelkiego rodzaju trofek i platyn?

...

źródło: comment_1666477773iOaQ8LgkM7ms4ewVnhISSA.jpg

Pobierz

Jakie jest wasze podejście do trofek/platyn?

  • Zawsze staram się wbić platynę 5.8% (18)
  • Wbijam platynę tylko w swoich ulubionych grach 21.9% (68)
  • Wbijam platynę jeśli ta nie jest szalenie trudna 22.8% (71)
  • Raczej nie wbijam platyn 14.5% (45)
  • Pucharki? W ogóle nie zwracam na to uwagi 35.0% (109)

Oddanych głosów: 311

  • 25
@SpiderFYM: Jeśli tytuł posiada prawdziwą platynę tj. ukończ grę na 100% to staram się robić.
Jeśli natomiast gra wymaga przejścia tytułu kilka razy to na pewno odpuszczam.
Jeśli gra posiada angażującą mini gierkę karcianą/gry figurami to odpuszczam (mam ponad 400h w wiedźminie 3 i nie mam platyny przez gwinta) nie mam na to czasu uczyć się zasad i grać ze sztuczna inteligencja która udaje przeciwnika a i tak nikt nie ma
@Kashankovsky: no ja miałem na myśli jak można mieć tyle godzin w to przegrane i nie zrobić platyny ze względu na Gwinta, który nie był trudny i w porównaniu z wersją standalone jest wręcz banalny
@SpiderFYM: Jeśli platyna jest w miarę łatwa i wpadnie za pierwszym podejściem - wbiję.

Jeśli grę naprawdę lubię i nie ma #!$%@? trofek - wbiję. Przykładem gry która mi się ostatnio spodobała i chętnie wbiłbym platynę - gdyby nie #!$%@? osiągnięcia wbicia kampanii i dodatków na hardzie bez umierania - był Wolfenstein 2.

Jeśli grę naprawdę lubię, ale trofki stoją w sprzeczności z tym jak sam gram czy jak odgrywam historię
gdyby nie #!$%@? osiągnięcia wbicia kampanii i dodatków na hardzie bez umierania - był Wolfenstein 2.


@Intellectually_superior: wiem że był kiedyś bug, który pozwalał wbić trofkę jeśli ukończyłeś ostatnią misję na najwyższym poziomie, nie trzeba było przechodzić całej gry