Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do programistów i innych osób z całkiem dobrą sytuacja finansową + brakiem drugiej połówki. Co robicie ze swoim czasem i hajsem? Mi się już nudzi w tym życiu, przyjemności brak, często zły nastrój i nawet nie wiem na co miałbym właśnie poświęcać czas i pieniądze. Próbowałem już siłownię, bieganie, taniec, gra na gitarze (akustyczna i elektryczna), drogie i pseudo-luksusowe prostytutki (serio xD). Zastanawiam się też nad kupnem jakiegoś motocyklu for fun. Jakieś propozycje? Tylko mi nie mówcie o samotnym zwiedzaniu świata albo czymś czego bardzo nie wypada robić osobie samotnej (nie tylko nie wypada, ale też nie jest przyjemne w pojedynkę) xD.

#samotnosc #przegryw #tfwnogf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6352b5335d8592373bfb3869
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: mi sie zajebiscie podobala wycieczka, ktora sam sobie zrobilem. Po 5-6-7 dni w hostelu, jak uznalem ze #!$%@? cale miasto to flixbus do nastepnego i kolejny hostel. 5-9euro za dobe, pokoj z wieloma lozkami, ale pelna kulturka wszedzie, czysto, bez patoli, szafka na kluczyk. Lacznie z Krakowem, Wroclawiem, Jelenia Gora i Miłkowem k. Karpacza, gdzie wrocilem na waesztaty z okazji 10lecia osrodka to mi zajelo 1,5 miecha. Z osrodka wyszedlem