Wpis z mikrobloga

Odkurzacz centralny. Drogi sztos, ale bardzo fajne. W ścianie masz otwor, który wygląda jak kontakt. Wkładasz tylko rurę, a samo urządzenie masz w piwnicy.
  • Odpowiedz
szkoda to rozstawiać suszarke a potem przez 2 dni ją wymijać albo meić problem z przejściem jak ktoś ma małe mieszkanie, bo nie zawsze jest czas na zebranie prania lub chęć na to xD


@re_plenish: @gunsiarz:

Dlatego polecam suszarki wieżowe.
Mieści znacznie więcej niż zwykłe rozstawiane, większość rzeczy można wieszać od razu na wieszakach, pomieści nawet pościel, można łatwo wynieść przez drzwi na balkon (lub wnieść jak np
  • Odpowiedz
@gunsiarz: Mam i wieżową i sufitową.
Jak chcesz rozwiesić w łazience większe rzeczy (kurtka, płaszcz, pościel, duże ręczniki, itp.) to wtedy niestety masz mniej miejsca na zwykłe umycie się - i jeszcze musisz bardzo uważać, żeby tego nie ochlapać. No i tracisz zalety naszych letnich upałów, chyba że masz dodatkowe sznurki na balkonie (zwykle jest ich za mało jak są na stałe).
  • Odpowiedz
Golarka do ubran, maszyna do gotowania na parze (parowar?) z 3 poziomami - da rade zrobic caly obiad w jednym urzadzeniu
  • Odpowiedz
@gunsiarz: Są jeszcze zwykłe suszarki rozstawiane, ale z podgrzewanymi prętami. Taka suszarka AGD dla ubogich xD
Ale tego nie testowałem, więc nie polecam ani nie odradzam.
  • Odpowiedz
Lidlomix, chcesz pizzę, 5 minut i ciasto gotowe, ułożyć placka na blachę, uformować, narzucać dodatków. Szybkie ciasto? Proszę bardzo
Gotowanie zupy z automatycznym mieszaniem- wrzucasz składniki i za godzinę masz obiad
Ogólnie cud maszyna, szczególnie do ugniatania, nawet codziennie chleb robiłem bo zajmowało to krócej niż pójść do sklepu
  • Odpowiedz