Wpis z mikrobloga

@little_muffin: bardzo rozbudowana odpowiedź, dlatego muszę się odpowiedzieć i podziękować
Ubrania mnie nie jarają
Kosmetyki do włosów i higieny to pół mojej łazienki, bo ciagle łapie coś na promocjach w Kontigo za 5-10zł XD oprócz twarzy, bo mam problem z trądzikiem, więc staram się jak najmniej nakładać wszystkiego
Taśmy i hantelków nie potrzebuje, bo chodzę na siłownie
O perfumach też w sumie myślałam, bo od kilkunastu lat używam jednych
Herbatka też
  • Odpowiedz
@Magdozaur: wizyta w spa, nawet nie wiedzialam ze tego potrzebuje. Masaż to wspaniały reset, a depilacja o mamo, w życiu w domu się tak nie wydepilujesz. Zamówiłam dożywotnio u męża kartę do spa na każde urodziny.
300 zl to jest 60min masazu albo 30min świecą lub kamieniami i starczyłoby na depilacje nóg+bikini
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Magdozaur: o, albo kawiarka czy dobry kubek termiczny, jest też taki bajer jak urządzenie do peelingu kawitacyjnego (kosztuje gdzieś tyle, co jeden zabieg w salonie kosmetycznym). Dla mnie jeden z najlepszych zakupów ever to jest też Kindle xD No i niedawno kupiłem w Ikei małą suszarkę na ciuchy za trzy dychy, nie muszę się już martwić, czy mi się wszystkie zmieszczą na dużej xd
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: ooo nowa kawiarka to też by mi się przydała, od mojej regularnie wypada rączka i czasem jest mini panika, że kiedyś mi spadnie z gorącą kawą w środku XD
To urządzenie do peelingu ma moja siostra i też kiedyś regularnie używałam, niestety nie zapamiętałam tego jako coś „wow ale efekty”
  • Odpowiedz
@Magdozaur: Kawiarka młynek i mały spieniacz do mleka, zniechęcało mnie picie kawy przez ciągły serwis ekspresu i to ze mi ta kawa po prostu nie smakowała, w młynku ustawiam sobie grubość/stopień mielenia i robie w kawiarce, od ponad 2 lat awaryjność 0 i cieszę się pyszną kapucziną xD
  • Odpowiedz
@Magdozaur: był kiedyś fajny wpis na ten temat na wykopie w gorących, tylko wtedy bodajże było do 150zł ale w sumie inflacja.

lista rzeczy ode mnie:

- sodastream
- kindle
- instantpot (ostatnio poszły ceny w górę bo inflacja ale na BF powinno się dać wyrwać za tyle)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To urządzenie do peelingu ma moja siostra i też kiedyś regularnie używałam, niestety nie zapamiętałam tego jako coś „wow ale efekty”

@Magdozaur: no ja tego urządzenia jeszcze nie używałem za dużo, ale jeden mirek bardzo chwalił
  • Odpowiedz
@Magdozaur: vitorinox Forester, latarka czołowa sofrin, zestaw średni iFixit, miska 10L na spust starego oleju. 3 zestawy Lego City 60345 i 60319, plecak osprey farpoint
  • Odpowiedz