Wpis z mikrobloga

@yggdrasil: Mam. Pewnie gdyby nie to, że na Steamie mialem troche gabenowej waluty ze sprzedaży skinów, to szukałbym bardziej cebulowej opcji, choc kompletnie nie moge mu nic zarzucić. Przy pierwszym wpieciu decka od razu zainstalował sobie aktualizacje, więc na plus na pewno to, że będzie miał dobre wsparcie długi czas. Deck wygodnie siedzi, 3usb mi starcza, cokolwiek bym nie wpiął to od razu zaskoczy, z tv 4k@60hz smiga bez problemu. No
@yggdrasil: ‎Anker A8346 sobie zobacz - ja jestem zadowolony, działa bez zarzutu - miałem kupować Valve'owego, ale stwierdziłem, że kolejna ładowarka mi nie potrzebna, Ethernet właściwie też, bo i tak zależy mi na podpięciu pod jakiś ekran czy projektor od czasu do czasu, więc wybrałem tańszą opcję, a przy okazji chyba wygodniejszą do transportu (chociaż oficjalny deck też jest chyba malutki).
A o zapomniałem dodać, Anker wydaje się być bardzo solidnie
@malywodzu99: Faktycznie, ale szczerze mówiąc to mi bez różnicy (chyba) - 2.0 / 2.1 mają jakąś istotną przewagę, która jest użyteczna w przypadku Steam Decka (bo ogólnie to wiem, że mają, ale nie wiem czy to jest jakkolwiek odczuwalne przy użytkowaniu tylko ze SD)?