Wpis z mikrobloga

Jakby to powiedzieć, życie udowodniło, że baby są zbyt durne by przy tej skali protestów i emocji nawet wśród zwykłych grażyn potrafić cokolwiek wywalczyć. Spieprzyć taki potencjał to prawdziwy wyczyn.


@bnz44: pokaż mi jakiś strajk którzy zorganizowali PRAWDZIWI FACECI aby odsunąć pis od władzy, a już w szczególności wykopki XD . Wyszły baby i zrobiły największe protesty po 89 więc na twoim miejscu bym raczej się wstrzymał z takimi tekstami.
PeterGosling - > Jakby to powiedzieć, życie udowodniło, że baby są zbyt durne by przy...

źródło: comment_1666438569jrLFqnHRgwvcJS0E8pWA2U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najbardziej z tego pamiętam dwie sytuacje: jak w którymś mieście uciekali przed kibolami xD


@Werdna: Nie wiem, w Warszawie było odwrotnie. Ścierwa od Bąkiewicza wyszły, zobaczyły ochronę marszu i #!$%@?ły.

Jakiś podludź na wypoku nawet płakał, że"łeeeee, kiboli bijom".
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: większość ludzi właśnie za tym była. Na walkę o aborcję na życzenie można było poczekać, na zasadzie gotującej się żaby - wprowadzanie kolejno różnych praw wraz z postępującą laicyzacją społeczeństwa. A oni chcieli wszystko naraz, na co nasze społeczeństwo w większości przygotowane nie jest, nawet psychicznie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja nie popieram aborcji na życzenie więc no przykro mi, z definicji nie mogłem pomagać tym środowiskom które o nią walczą ¯_(ツ)_/¯


@bnz44: Protest był z uwagi na wyłączenie możliwości abortowania płodów uszkodzonych, więc nawet nie pamiętasz o co były te protesty, a się mędrkujesz.

(tfu! - ja pamiętam jak spieprzał do Brukseli po taśmach i jak nam emerytury wyparowały)


@birdland: xDDDDDDDDDDDDDD

Ok, pisior.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: lol, nigdzie nie napisałam że ona jest winna. Winni są Kaczyński, Zero i TK z Przyłębską, Lempart była tylko pionkiem który zgasił walkę w słusznej sprawie z wywaleniem postulatów, na które większość Polaków nie jest gotowa.
  • Odpowiedz
Lempart była tylko pionkiem który zgasił walkę w słusznej sprawie z wywaleniem postulatów, na które większość Polaków nie jest gotowa.


@Sandrinia: Lempart i OSK byli ORGANIZATORAMI tego protestu. To, że twoje środowisko nie umiało zorganizować żadnego protestu i teraz smęcisz coś o jakimś "gaszeniu protestów" (przez ich organizatorów xDDDDDD) to nie wina Lempart ani mitycznego lewactwa, tylko twojego środowiska.
  • Odpowiedz