Wpis z mikrobloga

co ty pieprzysz... Właśnie baby miały jaja by wyjść i protestować a nie siedzieć w domu


@GrochenMochen: ale tu nie ma po co wyłazić protestów, tylko na wybory trzeba chodzi:p

Ewentualnie jak jest taka potrzeba, chociażbym jakiś ruch zorganizowane.

Tymczasem "baby" w Polsce pokrzyczały i tyle. Pora na csa.
Przez jakiś tydzień czułam się zsolidaryzowana z 99% polaków


@ksndr: to kto wybiera władze (pis) w Polsce?

Nawet jeśli byś chodziła co tydzień w tłumie 100 000 osób, nie zmienia to faktu że wiesz jest za pis:p A to są już miliony naszych rodaków:p
@Sandrinia: Ten punkt brzmi osoby LGBT to ludzie, ciężko uznać to za postulat skrajnie lewicowy XD. No, ale okay, powiedzmy, że w domyśle tam mogły być jakieś rozwiązania prawne, chociaż to raczej taka odpowiedź na ówczesne pisowskie LGBT to ideologia, a nie ludzie. Natomiast prawda jest taka, że Marsze Równości w postulatach mają prawo do aborcji dla kobiet, więc można powiedzieć, że osoby LGBT pilnowały praw kobiet zanim ci
@PanHagrid: no właśnie nie rozumiesz. Niszowe postulaty nigdy nie były postulatami tego protestu, choćby nie wiem jak tv próbowała przekonać że tak jest. Ludzie wyszli na ulice z powodu aborcji, koniec kropka.

Identyczny zabieg jest stosowany w przypadku Ukrainy. Ta sama szkoła. "Jak można popierać Ukrainę kiedy ich bohater narodowy to Bandera". Tu na szczęście retoryka nie działa.
Wyciąganie pobocznych spraw bez znaczenia żeby odwrócić uwagę od prawdziwego problemu to niestety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@spajdermen: była całkiem spora akcja z "bronieniem" schodów kościoła, latał helikopter, wszędzie była, policja a, i tak, było spokojniej niż 11.11 na innym marszu co skończył się bitwa pod empikiem.

Trolle wypisują farmazony i swoje fantazje, filozofuja i odwracają kota ogonem, a po tych wydarzeniach kobiety mają jasny przekaż że są zdane same na siebie, i ginekologa tez lepiej mieć w Czechach.
@Sandrinia: Najbardziej z tego pamiętam dwie sytuacje: jak w którymś mieście uciekali przed kibolami xD i to jak się kiedyś przez taką bandę aborcjonistek i ich kukoldów spóźniłem się na imprezę bo zablokowali ulicę
licze, że rządy pisu dały im nauczke i wiedzą jakiej KO potrzebujemy


@gardzenarodowcami: tylko się nie przelicz, KO jest takie samo dzisiaj jak i wtedy. I nawet Tusk (tfu! - ja pamiętam jak spieprzał do Brukseli po taśmach i jak nam emerytury wyparowały) im nie pomoże. To partia krzycząca tylko, że jest opozycją, całe inne krzyczenie jak tak mocno zachowawcze byleby tylko nie obrazić potencjalnego wyborcy.