Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 285
@Sandrinia: współczynnik urodzeń 1.378 jak antyaborcyjne wariaty myślały że im skoczy ilość urodzeń i uratują tysiące żyć to są w błędzie
  • Odpowiedz
@Sandrinia: I jest jak było. Aborcja Legalna w przypadku zagrożenia życia, zdrowia fizycznego lub psychicznego matki lub gwałtu.
Czas znowu na obywatelska ustawę o zakazie aborcji i znowu zacznie się jęczenie.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Właśnie potwierdzasz moje słowa. Osoby które tym kręciły grały wyłącznie na siebie, a julki łykały, że chodzi O ICH ŻYCIE!!!1 Jak to nazwać inaczej niż durnotą?
  • Odpowiedz
@bnz44: gdybyś był taki mądry, to byś wiedział że jak najbardziej chodzi o życie, co potwierdzają przypadki kobiet, które już zmarły przez obecne prawo. I Twoją kobietę też to może w przyszłości spotkać, bo nie jesteś w stanie przewidzieć, jak będzie się rozwijać ciąża. Jeżeli tego nie rozumiesz, to nie baby są tutaj durne.
  • Odpowiedz
@100-letz: żadna ze mnie Julka, za stara jestem by tak mnie nazwać, ale jeżeli twierdzisz, że w sprawie aborcji nic nie zmieniło się w prawie przez ten czas, to nie mamy o czym gadać.
  • Odpowiedz