Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli byś chodziła co tydzień w tłumie 100 000 osób, nie zmienia to faktu że wiesz jest za pis:p A to są już miliony naszych rodaków:p


@TheGreenBastard: ok, to też fakt xd jak najbardziej się z tym zgadzam, że PiS mamy tylko dlatego, że ludzie ich wybierają, i widocznie tych chcących PiS-u jest w Polsce więcej (albo prędzej więcej jest tych, którym nie chce się głosować albo "nie mają na
  • Odpowiedz
  • 4
@zacieklykomentator

Według ciebie laicyzacja to kwestia jakiejś Lempart albo bandy Julek z wrzucającymi sobie na fejsika nakładkami z czerwonym piorunkiem??


Eee co? Nie wiem czy pamiętasz, ale w całej Polsce protestowało więcej osób niż lampart i jakieś Julki. Parę milionów bardzo różnych osób. Przeciw był rząd, kler, kibolstwo, konfiarze i kuce z wykopu. Czyli praktycznie nikt XD

To proces długotrwały za który odpowiedzialny jest przede wszystkim kościół jako instytucja.


No tak, a
  • Odpowiedz
@musiol108: dobrego wy tam świra macie jeżeli sobie wmowiliscie jakieś polujące tituszki. A policja to i tak się z wami jak z jajkiem obchodziła bo gdyby to był protest przeciwko PO za czasów ich rządów to by został zmieciony przez policję w godzinę.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Ja na nich nie głosowałam, a poza tym chodzę na każde wybory mimo że za każdym razem muszę głosować poza miejscem zameldowania i załatwiać papierologię więc proszę się ode mnie odczepić :P

Władzę wybierają nie tylko ci co na nią głosują ale także ci co na wybory w ogóle nie chodzą. Mam nadzieję że za rok każda julka i oskarek którzy w szczycie pandemii zdecydowali się wyjść na miasto i
  • Odpowiedz
(albo prędzej więcej jest tych, którym nie chce się głosować albo "nie mają na kogo")


@ksndr: dokładnie, tych jest najwiecej, ale ja i tak ich wliczam do pisowców, bo brak głosu to też głos :p
a jesli pis im nie zalazł za skórę aż tak aby zagłosować przeciw, to znaczy że im się podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Niekoniecznie co roku antyrządowe, ale skoro narodowcy mogą co roku w dniu niepodległości rozwalać


@Monke: prosze cie..porównujesz się do uposledzonych ludzi(°°

Władzę wybierają nie tylko ci co na nią głosują ale także ci co na wybory w ogóle nie chodzą


@Monke: No dokładnie, 11 mln ludzi na nic nie głosowało
a na pis głosowało tylko 9 :p

Dlatego trzeba ludziom
  • Odpowiedz
@kotos00: i tak nie powinno być, gdyby był zorganizowany prostest przeciwko inflacji, to chętnie bym się wybrała. Ja go nie zorganizuję, bo w świecie politycznym jestem nikim.

Aczkolwiek jeśli sprowadzasz strajk kobiet (w którym brało udział też wielu mężczyzn) do "tzipy", to jesteś niezłym ignorantem, więc tym bardziej odpuść sobie whataboutism.
  • Odpowiedz