Wpis z mikrobloga

#motocykle Cześć, mieliście kiedyś problem z tytułu braku posiadania odblasku z tyłu motocykla? Kupiłem ostatnio sv650 która ma zainstalowane krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej, i nie ma na nim odblasku. Ciężko mi nawet znaleźć miejsce w którym mógłbym taki odblask zainstalować. Moto od 8 lat w kraju, wygląda na to, że przeglądy przechodziło bez problemu. Robić coś z tym faktem czy się nie przejmować?
  • 29
@nastolemis: to taka ciekawostka. w UK bez odblasku nie przejdzie przegladu, wiec najczesciej w takich przypadkach przykleja sie do tablicy rejestracyjnej taki samoprzylepny okragly odblask za funcika (chyba kazdy moj motocykl cos takiego mial). natomiast podswietlenie tablicy rejestracyjnej nie jest wymogiem w przypadku motocykla ¯\_(ツ)_/¯
#!$%@? jakis odblask rowerowy albo kup samoprzylepa i doczep gdzies i tyle.
https://allegro.pl/oferta/odblask-czerwony-przyklejany-prostokat-125-x-35-mm-9507596279
@nastolemis: świetny post!!! najpierw czytając odpowiedzi świetnie się bawiłem, zwłaszcza przy patencie z oklejeniem ramki tablicy ( ͡º ͜ʖ͡º)

no ale do rzeczy... minęła godzina więc wołam zainteresowanych:
@bocznica @Mododzyglizda @cinek687 @Ketonowy @PancakeV

...i wyjaśniam:
Światło odblaskowe tylne jest obowiązkowym wyposażeniem motocykla (motoroweru również) i każdy diagnosta oraz policjant jak zauważy że go nie ma to będzie miał z tym problem (mniejszy lub większy), nie można