Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
904 004 + 100 = 904 104

Chyba już mam dość jeżdżenia po nocach, trzeba ograniczyć wypady w tygodniu roboczym. Równik równikiem, setka średniej pójdzie w piach, ale ciemno, zimno i zamiast radochy z jazdy jest tylko żmudne pedałowanie. Wpakowałem się jeszcze na krajówki z większym ruchem, dostawa świeżych bułeczek nie odpuszcza nawet nocą i trochę stresu było. Byle do niedzieli, jak aura czegoś nie odwali, to szykuje się trochę większa wycieczka :)

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz DwaNiedzwiedzie - 904 004 + 100 = 904 104

Chyba już mam dość jeżdżenia po nocach, tr...
źródło: comment_1666337907vxhBhRRLBeoIxBrYO2ETto.jpg
  • 9
@Berud: Rozumiem koncepcję, ale jak dla mnie to za dużo kombinacji z elementami loterii :) Robiłem tu jakiś czas temu wyliczankę z Miliczem w roli głównej właśnie, że dojazd pociągiem to ca 2h, a rowerem w trzy do zrobienia, trochę bez sensu. W ubiegłym roku miałem ustawkę na Dolinę Baryczy, kółeczko przez Żmigród i Milicz wyszło koło 160. km, więc spokojnie do zrobienia - tym bardziej, że do Żmigrodu ładna trasa
@DwaNiedzwiedzie: a jechałeś już z trzebnicy do wro wzdłuż drogi espresowej? bo wracając z milicza przez trzebnice jest taki feature ze sie pedałuje dopiero przy marino bo tak ładnie z górki jest ale to na bank znasz :P dla mnie 160 na razie za duzo, ale mini pętelka gaj>Żmigród>gruszeczka>gaj plasuje sie na 130km to mozna robic jak bedize 15+ stopni
@Berud: Chodzi Ci konkretnie o drogę 359? Pod koniec czerwca wracałem tamtędy z kumplem, ale ruch był spory, dlatego w Będkowie odbiliśmy na wschód i lecieliśmy równolegle wiochami, a tam nie było chyba aż tak gładko w dół. Generalnie Trzebnica jest wyżej, więc i powrót jest raczej lekki, choć najpierw trzeba się tam wdrapać :) Z tamtego kierunku bardzo lubię jechać przez Skarszyn i Siedlec, spokojne drogi i bardzo ładny widok