Wpis z mikrobloga

Ciekawy model biznesowy - firma od dachów 70 km od mojego domu 'działająca na terenie całego województwa' robi wycenę dachu ale nie chce jej przesłać. Zaprasza do biura w celu poznania chociażby ceny.

Po mojej odpowiedzi że chciałbym najpierw dowiedzieć się szczegółów, wysyłają wycenę połowiczną.

Ciekawa praktyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budujzwykopem #remontujzwykopem
Pobierz ATAT-2 - Ciekawy model biznesowy - firma od dachów 70 km od mojego domu 'działająca n...
źródło: comment_1666275239K2nWrvB8HzR19B7zo7AgEL.jpg
  • 5
@ATAT-2: Ilości i cen jednostkowych pewnie nie wysyłają, żeby nie wysyłać takich cen konkurencji. Nie rozumiem tylko czemu nie wysyłają od razu wyceny ogólnej...

Ja mam inny przykład z wykończeniówką. Robiliśmy projekt łazienki w salonie - za darmo projekt jeśli u nich bierzesz materiały. Przed tworzeniem projektu jest kaucja kilkuset złotych, która później jest odejmowana od faktury materiałowej. I mimo zapłacenia kaucji, nie dostałem wykazu i ilości płytek, chociaż wydawało mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marrbacca zanim zdecydowałem się na dachówkę zrobiłem minimum 10 wycen i kazda zawierała zestawienie materiałów, ilość i cene. Z oknami to samo, większość bez rozmowy telefonicznej tylko zapytanie kopiuj wklej na maila