Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę ze znajomych którzy dalej uważają że to wszystko co się dzieje od 2 lat to przypadek. Najpierw srovid, potem wojna, wprowadzenie CDBC oraz niszczenie klasy średniej. Oni dalej myślą że to jakieś teorie spiskowe a jak im mówię żeby sobie zobaczyli oficjalne dokumenty WEF gdzie wszystko jest rozpisane i zaplanowane to mówią że nie są zainteresowani tematem, nie wiedzą nawet kto wymyślił termin teoria spiskowa oraz w jakim celu.

Odbierana jest nam wolność oraz owoce naszej pracy a ludzie dalej śpią. Nie chce im się trochę pomyśleć i poczytać tylko wolą karmić się papką z TV

#ukraina #koronawirus #wojna #cdbc #teoriespiskowe #gospodarka
  • 99
  • Odpowiedz
@dal_: a prosze bardzo, byl Covid, trzeba zrobic Wielki Reset :) kosztem ludzi oczywiscie a nie elit https://www.weforum.org/great-reset/ Genelnie my mamy sie przyzwyczajac do lockdownow:) a wazni ludzie beda mieli te same swobody co kiedys dostepne byly dla wsyzstkich. I non stop brednie o plastiku w Tanzanii, jakichs green cos tam mimo ze to stronka o covidzie. Totalna niekonsekwencja. I to jest szurstwo, a nie to ze posiadasz dom i ogrodek
  • Odpowiedz
Najpierw srovid, potem wojna, wprowadzenie CDBC oraz niszczenie klasy średniej.


@Viado: no to ja pewnie znam cię skądś (szurze), bo mam właśnie polewę z szurów, którzy uważają, ŻETOWSZYSTKONIEPRZYZPADEK.jpg

A Petelicki, Lepper czy bokser Kostecki to - paaaanie, jakie samobójstwo, zamordowani zostali. xDDDDD
  • Odpowiedz
@Viado: zamiast cieszyć się tym co masz i otaczającym cię światem, korzystać z życia w jakikolwiek sposób to #!$%@? tracisz czas na takie pierdy… a ja z kolei straciłem czas odpisując ci, ale w sumie sram to się nie liczy jako czas stracony xD
  • Odpowiedz
@Viado: Nikt ci nie odbiera wolności, bo jej nie posiadasz. Jesteś skazany na #!$%@? w januszexie do końca życia i jeśli spróbujesz się zbuntować to umrzesz z głodu.
  • Odpowiedz
: Ale ja nie wynajmuje mieszkania :) nie wynajmuje auta :) i o to chodzi ze trudno mi sie gada z biedakami ktorzy chca wynajmowac i twierdza ze nie ma problemu,

@cyprianos: Najem jest zwykle droższy od posiadania mieszkania, jednak daje dużo większą swobodę w przemieszczaniu się. To, że ktoś woli wynajmować nie musi znaczyć, że jest biedakiem. Po prostu najem jest skierowany do innych ludzi niż ty, ale nie oznacza
  • Odpowiedz
@Wiesmin: Ja idę o zakład, że on z rodzicami jeszcze mieszka, bo to co pisze w tej sprawie to taki zbiór kucyzmów, że jakoś wierzyć mi się nie chce, że ktoś taki kiedyś sam musiał się utrzymywać.
  • Odpowiedz
  • 2
@Viado naiwne byłoby zakładanie, że ludzie, którzy są u szczytu światowych i globalnych instytucji, organizacji i rządów nie mają popędów i ambicji do kreowania przyszłości, wpływania na ludzkość i budowania swojej wizji historii.

Z drugiej strony wpis i ogólniki, które podajesz w swoim poście, skłaniają się raczej ku ignorancji jak bardzo skomplikowany jest świat i ludzie, szczególnie na poziomie których 99.9% ludzi nigdy nawet nie będzie w stanie sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz